[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - velmi placha andulka

velmi placha andulka

Tu máte priestor na komunikáciu o exotických vtákoch

velmi placha andulka

Poslaťod mikee19 » 22. Apr 2013, 15:19

Dobry den,

Dufam, ze mi pomozete s mojou andulkou.
Bola zakupena vo zveromexe. Neskor som zistil, ze to neodporucaju.
Mam ju uz od oktobra minuleho roku, no stale je velmi placha. Zo zaciatku som to bral ako zvikanie si na prostredie. Neskor som skusal stale blizsi a a blizsi kontakt, no stale zacne poletovat po kietka, akoby na nu nieco utocilo. Skusal som aj krotenie pomocou hladovania. Na 3 hodiny som jej zobral krmitko a potom na dlani jej ponukal potravu. No az po 1.5 hodine neustaleho drzania ruky v klietke sa odhodlala a zobala mi z ruky. Ale neskor uz nie.

Splasi sa aj pri rutinnych ukonoch. Kazde rano o tom istom case jej menim vodu a davam prmivo, a predsa sa vo vacsine pripadou splasi.
Priznavam, ze v poslednom case sa jej az tolko nevenujem, nakolko po pol roku snazenia bez uspechu ma dost sklamalo.

Bol som aj na kazdomesacnej Exot Burze v Kosiciach, no vela chovatelou tam nebolo a iba od jedneho som ziskal "radu": "Zbavte sa jej". A toto nepovazujem za riesenie.

Viete mi poradit?
Pripadne andulku z poriadneho chovu, ktora by jej ukazala, ze sa nemusi bat?

Viete mi aj odporucit niekoho z okolia Kosic, kto ma chov anduliek (nie vystavnych), od ktoreho by bolo mozne kupit partnera pre moju andulku?

Dakujem,
Michal
mikee19
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 22. Apr 2013, 15:14

Späť na O vtákoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron