pomoze mi niekto?

Tu máte priestor na komunikáciu o exotických vtákoch

Poslaťod basa » 22. Feb 2006, 13:17

aj ja keby som mala dom by som chcela vsetko mozne vcetne pavukov, hadov apod... :D ejmy nieje az taky domaci mazlicek :lol: ked si ju chcem dat na ruky, tak na mna zacne utocit, lebo som ju zobudila. pro tijed nemam- sice je jedovata. ale hladkat ju hladkam. mas rada hadov a jasterov :?:
basa
 
Príspevky: 109
Registrovaný: 16. Feb 2006, 11:32
Bydlisko: trnava

Poslaťod anitram » 22. Feb 2006, 14:12

no neviem, pri mne by viac prevazil strach ako chut ju pohladkat :? keby nebola jedovata, obycajne nejedovate kusnutie mi nevadi
hadov obdivujem v auparku, hada znesiem, ale zas len nejedovateho, jedovatych iba v telke :lol:
a jasterov mozem v pohode, v auparku chodievam pozeravat chameleonov sa mi paci ten ich pohyb :lol: , mohla by som tam stat a kukat na nich stale, len priatel potom nervozne preslapuje, raz ma v dokumente zaujal leguan, bol taky krasny, ale v ziadnom zveracinci som ho nenesla, maju vsakovake odrody, ale akurat tohto krasavca nemaju, a predsa len najlepsie je takymto tvorom vo volnej prirode, klietku by som riesila fakt len v najnutnejsich pripadoch, alebo ak hrozi vyhynutie, nepovazujem ich za domacich maznacikov, hoci by som velmi chcela pumu a bengalskeho tigra, do klietky by som ich nedokazala zavriet,
velmi mi je luto tej ary co je v zoodome, podla mna by mala byt v afrike v prirode a lietat na volno a nie vo voliere
cim ju krmis?? pestujes jej normalne svrckov doma??
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod basa » 22. Feb 2006, 21:21

krmim ju zivymi cervikmi. ked som jej kupila svrcka, tak ho brala ako kamarata :lol: potom som ho pustila. tygra by som chcela aj ja. je to velmi pekne zviera.
basa
 
Príspevky: 109
Registrovaný: 16. Feb 2006, 11:32
Bydlisko: trnava

Poslaťod anitram » 23. Feb 2006, 8:37

basa a kedy planujes ist kupit toho zaka??
svrcek a kamarat?? mala si jej ho tam nechat, aspon by nebola sama :lol: , to ako ten had a skrecok co bolo nedavno na internete.
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod offca » 23. Feb 2006, 10:35

VTáčkare síce majú jed, ale človeku nič nehrozí. Malinká myšička sa po nom len tacká ako opitá. Takže protijedy netreba, Anitram :wink:

Mám takú peknú príhodu, pri ktorej sa mi vtáčkare natotata zhnusili..
Robila som v chovateľských potrebách a jedno spoločné terárium (poklopec spoločný, len priestor rozdelený na dva sklom) mal vtáčkar s agamou.
Otvorila som poklopec, nakrmila som vtačkara, pohladkala, ani sa nehol. Išla som krmiť agamu, mala akurát nejakú pliagu, bolo sa jej treba dlhšie venovať a zrazu len cítim, ako ma ten pavučisko štekli na krku! :shock:
Brrrr..husia koža, šialene pohyby, vtačkara som striasla na zem...a po polhodke sme ho našli :)

Taký hnusný pocit mi ostal...vždy, ked vidim vtačkara, evokuje mi to tuto paniku a naskáču zimomriavky
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 445
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod basa » 23. Feb 2006, 18:53

neviem kedy si kupim toho papagaja. musim si najskor prenho zaridit vsetky veci. offca keby sa to stalo mne asi by som omdlela :shock: ale chcela by som pracovat v zverimexe.
basa
 
Príspevky: 109
Registrovaný: 16. Feb 2006, 11:32
Bydlisko: trnava

Poslaťod cica » 4. Mar 2006, 12:01

ak chcete bengalskeho tigra,tak si mozte kupit bengalsku macicku :D
cica
 

Poslaťod Sense » 7. Mar 2006, 9:15

povodna otazka znela,ktory papagaj najlepsie rozprava a zvrtlo sa to
na najvacsi obchodny dom zo zvieratami :!:
Takze k teme:najlepsie rozprava zako,je to talent od prirody ak nanho nemas,zaobstaraj si andulku-najlepsie od chovatela :wink:
Sense
 

Poslaťod Luboš » 19. Mar 2006, 20:59

basa
Keby si pozrela inzerciu tak zistíš kde kúpiš krotkého žaka(od chovateľa) a za lepšiu cenu ako v zoodome. A máš to 25.km od TT.
pozri:www.zako-lr.szm.sk
Luboš
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 24. Nov 2005, 19:35

Poslaťod Hosť » 25. Mar 2006, 21:41

chcela by som sa opytat,ci ten zako nie je moc hlucny :?: :?:
Hosť
 

Poslaťod brum » 26. Mar 2006, 12:36

je narocne chovat zaka???
nie je moc hlucny???
dakujem za kazdu radu/odpoved :wink:
brum
 

RE:Brum

Poslaťod Hosť » 27. Mar 2006, 14:29

www.parrotclub.sk
-dozvies sa o zakoch (aj inych papagajoch)vsetko,co potrebujes 8)
Hosť
 

Re: pomoze mi niekto?

Poslaťod DoDcHi » 25. Jún 2010, 17:53

Ahojte prosím vás mohli by ste ísť navštíviť stránku http://www.korelachochlata.jex.cz je tam písane o všetkých papagájoch,vtákoch a informácii o výbave klietke,inzerciu(kúpa,darovanie,predaj),o hniezdení,rozmery budky,a iné info o nich(ako im nasadzovať krúžky,...)!!!za pochopenie ďakujem!!! :D
DoDcHi
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 25. Jún 2010, 17:40

Re: pomoze mi niekto?

Poslaťod rybarik » 5. Nov 2011, 13:36

žako alebo alexander veľky
rybarik
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 5. Nov 2011, 10:29

Predchádzajúci

Späť na O vtákoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 3 hostia

cron