[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - kanariky

kanariky

Tu máte priestor na komunikáciu o exotických vtákoch

kanariky

Poslaťod pipo » 2. Jan 2011, 12:29

Dobry den chcem sa opytat,ci mi niekto poradi s problemom,ktory mam.Samička kanarika zniesla už tri vajička a každe jedno rozbyje,alebo zožerie.Poradi mi niekto,čo robiť?,alebo kde robim chybu,nakolko by som chcel ,aby vychovali vlastne potomstvo.dakujem
pipo
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 2. Jan 2011, 12:21

Re: kanariky

Poslaťod kubox8 » 21. Júl 2011, 16:50

cav skús oddeliť rodičov od vajíčok a kúp si pestúnky. Tie su podobne ako kanáriky. Sú to skvele vtaciky lebo ti vysedia aj cudzie vajíčka :)
kubox8
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 21. Júl 2011, 16:45

Re: kanariky

Poslaťod rybarik » 5. Nov 2011, 15:41

keď už budeš vidieť že vznáša vajíčka a už ich vznesie tak ju rícho oddeľ od vajec a daj ju niekam inam , potom to prikri teplími vecami ako nap. pierkami od samice a na tie pierka polož nieakú ľahchkú chmotu takej váhi ako váži samica
rybarik
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 5. Nov 2011, 10:29

Re: kanariky

Poslaťod bartan » 9. Feb 2014, 19:01

skusal si vyberat vajicka a nahradzat ich modulitovou atrapou? ja to takto robievam aj koli tomu aby sa mlade vyliahli vsetky naraz.
bartan
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 9. Feb 2014, 18:45

Re: kanariky

Poslaťod kuma » 26. Apr 2016, 8:03

Ahojte vyznám sa v plazoch psoch mačkach papagajoch a roznych inych zvierencoch ...ale kedze som pojasenec a neviem odmietnut pomoct zvieratku ujala som sa zraneneho stehlika konopiarkika podla všetkeho je to samček ale mladučký ... kridelko sa mu ešte nejaky čas bude zotavovat ale inak je oka papa hopka a tak ...... chceli sme aby nebol osamoteny tak se k nemu doniesli samicku kanarka ..teda vyzeralo to ze je to samicka ale nedalo my a podla kloaky a tak je t o samcek ...... chcem vediet nasledovne ...... : moze ostat stehlik s kanarkom spolu ak su obaja smačeky ale nerobia si zle nedobu sa vychadzaju spolu mozu ostat budu si robit spolocnost ???? lebo vsade citam ze dva kanarci kluci superia tak sa snazim zistit ci i stehliks kanarkom bude ......... lebo neslo ani o ich krizenie slo my o to nech ma stehlik kamarada kamaradku ... ale vravim podla vsetkeho nam oklamali predavajuci a nedali nam holcicku ale kluka ...... obaja su mlady cca rocny ,,,, poradte ..... mam taketo mini vtaciky poprvy raz .. viem co a jak s holubmy havranmy koerelamy a td .. ale tu pri kanarkoch viem zistit spravne krmenie klec a vse ale malo o psychyke takto navzajom ....... poradte nechcem aby sa stretsovali v buducnu .... ale ak je sanca ze sa dokazu kamaradit dva kluci stehlik a kanar bolo by to supr .. poradte ....
kuma
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 26. Apr 2016, 7:52


Späť na O vtákoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia