zako

Tu máte priestor na komunikáciu o exotických vtákoch

zako

Poslaťod gabika » 23. Jan 2007, 17:16

Nechce niekto lacno predat papagaja - ZAKA?
Mala by som o tento druh papagaja zaujem.
gabika
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 4. Sep 2005, 19:33

Poslaťod petula » 6. Feb 2007, 18:23

Gabika a mas uz alebo mala si uz nejakeho papucha? Myslim ze zakino nie je velmi vhodny pre zaciatocnikov - ale skusit to mozes ak ho tak chces. Len sa mu musis stale venovat - on potrebuje mat pri sebe cloveka - je to zavislak. Ak by si nanho nemala tolko casu, skus pouvazovat radsej nad niecim inym. Nemaju radi samotu a mohol by byt potom nestastny a zacal by sa sklbat. Ale to uz asi vies. Urcite uz mas vsetko nastudovane, ked chces zaka. Takze skus www.parrotclub.sk, nezarucujem, ze niekto bude mat na predaj, ale moze sa stat. Zda sa mi, ze v inzercii som tam videla. Ale prosim - ked sa rozhodnes kupit cez inzerat, dobre ale naozaj dobre si to prever a premysli ( zisti si o tom vtakovi od majitela co najviac - ak je seriozny, vsetko ti povie a tiez si zisti, ci ma vsetky vysetrenia a ci ma CITES, nech ti ukaze aj papier - potvrdenie od veterinara), pripadne sa s niekym porad, ak chces tak aj somnou, alebo na parrot-e su ludia, ktori vedia o zakoch este ovela ovela viac, a radsej sa spytaj predtym nez si ho vezmes. Ak ti mozem ale poradit, vezmi si zaka rucne odchovaneho od chovatela, musis si zistit ale nejakych, bo ja vela nepoznam - neviem odkial si, ale ak z BA tak v Liscom udoli - Karlova Ves pod Iuventou v rodinnych domcekoch je Milan Bugar, je to znamy, mal by ich mat a potom tu mas este 1 adresu, ale ten nie je z BA: www.zako-lr.szm.sk
Zako sa da zohnat aj za 18.000,-Sk uz s papiermi. To len pre zaujimavost, keby ta chceli osklbat. A ak by si natrafila na zaka, kt. by mal nejaku vadu - zdravotnu, dobre si zvaz aku a ci si ochotna 50 rokov minimalne to brat na vedomie starat sa onho. A fer by bolo ak by ti ho dotycny daroval - pre dobro vtaka, lebo by bolo mozne ze by putoval z ruk do ruk a to je pre nich stresujuce a potom musis dotycnemu vysvetlit, ze uz dost vela penazi ta budu stat naklady na veterinarov a na lieky atd. Ak je to clovek, ktoremu na tych zlatickach zalezi, daruje ti ho. Ale o tomto a o vsetkom co ta zaujima sa dozvies ako som uz vyssie pisala na parrote.
Drzim palce a potom sa pochval, pripadne pripoj fotku. My s priatelom tiez planujeme, najprv jedneho - samceka by sme chceli, mozno neskor samicku. Takze hned postavime volieru pre dvoch. :lol:
petula
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 13. Dec 2006, 1:42
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Administrátor » 6. Feb 2007, 22:00

Petula, dúfam, že na Parrotclube zase robíš reklamu chovatelom.sk. :wink: Ináč aj tu máme medzi chovateľmi papagájov troch chovateľov žakov.
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod petula » 8. Feb 2007, 17:56

Nie nerobim, ja len ze je tam toho hrozne vela o tych sedych potvorach pisane. Sorry, tu som to az tak do hlbky nestudovala - ale... napravim to, oki? :mrgreen:
Chovatelia je nahodou uuuzasnaaaa stranka... :wink:
No a chovatelia sa daju najst aj na nete - na googli. Lenze asi nie vsetci maju stranky. Ten moj znamy napriklad nema...a to je skoda... :cry:
Teraz zasa robim reklamu google. :lol:
petula
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 13. Dec 2006, 1:42
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod petula » 8. Feb 2007, 18:01

Administratorovi:
Jeje ja som blondina - az teraz som si vsimla ako to bolo myslene - s tou reklamou... :lol: :lol: :lol: :idea:
Fakt som blondina...no hlavne ze nam to vsetkym dobre pali... :lol:
Este som sa k reklame na chovatelia.sk nedostala, ale urobim, oki??? :wink:
petula
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 13. Dec 2006, 1:42
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Administrátor » 10. Feb 2007, 10:11

petula píše:Chovatelia je nahodou uuuzasnaaaa stranka... :wink:

Noooo, to som chcel počuť! :lol:
petula píše:Este som sa k reklame na chovatelia.sk nedostala, ale urobim, oki??? :wink:

Oki! :wink:
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod petula » 17. Máj 2007, 9:55

No tak uz som nejaku tu reklamku na nemenovanej stranocke konkurencnej urobila. A niesom jedina. Jupiiiii. :P
petula
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 13. Dec 2006, 1:42
Bydlisko: Bratislava

..

Poslaťod siminka13 » 19. Jan 2008, 13:03

nepoznate niekoho kto by predal mladeho zaka lacno?skroteny nemusi byt....pld odpite
siminka13
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 4. Jan 2008, 13:45

Re: zako

Poslaťod DoDcHi » 25. Jún 2010, 17:47

Ahojte prosím vás mohli by ste ísť navštíviť stránku http://www.korelachochlata.jex.cz je tam písane o všetkých papagájoch,vtákoch a informácii o výbave klietke,o hniezdení,rozmery budky,a iné info o nich(ako im nasadzovať krúžky,...)!!!za pochopenie ďakujem!!! :D
DoDcHi
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 25. Jún 2010, 17:40


Späť na O vtákoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia