kanarikov

Tu máte priestor na komunikáciu o exotických vtákoch

kanarikov

Poslaťod musti » 18. Jún 2006, 21:11

ahojte...

Prosil by som o radu v suvislosti s hladanim kontaktov na chovatelov kanarikov....pozna niekto nejake kontakty, web stranky a podobne?....
musti
 

kanari

Poslaťod Hosť » 14. Júl 2006, 5:12

zo zdravotnzch dvovodov rusim chov zaslem foto aj poradim
Hosť
 

Re: kanari

Poslaťod Hosť » 14. Júl 2006, 5:13

Anonymous píše:zo zdravotnzch dvovodov rusim chov zaslem foto aj poradim
peter.sedlacek&matador.sk
Hosť
 

...

Poslaťod siminka13 » 4. Jan 2008, 14:06

ja mozem dat mladych kanarov aj zadarmo- skrotenych ktory spievaju...
siminka13
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 4. Jan 2008, 13:45

..........

Poslaťod PatreS.10 » 21. Mar 2008, 22:20

dobry vecer..ja by som tiez potreboval rady ohladam papagajov...andulky,korely,kanariky,zebricky a rozne ine..DAKUEJM
PatreS.10
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 21. Mar 2008, 22:11

Re: kanarikov

Poslaťod DoDcHi » 26. Jún 2010, 9:10

Ahojte prosím vás mohli by ste ísť navštíviť stránku http://www.korelachochlata.jex.cz je tam písane o všetkých papagájoch,vtákoch a informácii o výbave klietke,inzerciu(kúpa,darovanie,predaj),o hniezdení,rozmery budky,poradňu o papagájoch(druhoch pri kúpe,aký je nalepší,...)a iné info o nich(ako im nasadzovať krúžky,...)!!!za pochopenie ďakujem!!! PROSÍM ZA ODMENU DOSTANETE ADMINSTVO NA STRÁNKE NA 2ROKY!!!BUDETE MOCŤ STRÁNKU UPRAVOVAŤ,TVORIŤ NOVÉ RUBRIKY,ZMENIŤ VZHĽAD,PRIDAŤ TEXT,FÓRUM,DISKUSIU,...DAŤ INÉHO REGISTROVANÉHO ČLENA POD ADMINOM,ADMINOM,ZOBRAŤ MU ADMINSTVO,ZABLOKOVAŤ MU STRÁNKU NA 1ROK,2ROKY,3ROKY,4ROKY,5ROKOV,6ROKOV,7ROKOV,8ROKOV,9ROKOV,10ROKOV,ALE AJ NAVŽDY!!! pROSÍM VÁS O NÁVŠTEVU TEJTO STRÁNKY ĎAKUJEM...AK BUDETE DOBRÝM ADMINOM MôŽETE SA NÍM STAŤ AJ NA DLHŠIU DOBU 5 ROKOV A EŠTE AJ VIAC... :D :D :D :D :) :) :) :) :) :) :) :shock: 8) :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree:
DoDcHi
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 25. Jún 2010, 17:40


Späť na O vtákoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia