[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Lisované granule vs. extrudované

Lisované granule vs. extrudované

všetko, čo sa týka výživy a krmív pre mačky

Lisované granule vs. extrudované

Poslaťod Geisha » 20. Máj 2008, 1:07

Ma niekto skusenosti v chove psov s krmenim onoho lisovaneho krmiva?
Akekolvek info na uvedenu temu......

Do pozornosti uvadzam www.baron.cz
Geisha
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 20. Máj 2008, 0:50

Re: Lisované granule vs. extrudované

Poslaťod rudolfko1988 » 23. Mar 2014, 22:43

Ahoj geisha s baron krmivami nemám skusenosti ale ja krmím vyhradné s týtmo krmivom za studena lisovaným jedná sa o trošku na Slovensku neznámu značku Kennels Favourite ale ja som snou mimoriande spokojný. Predtým som krmil Acanou.
pekný den prajem :youarenumberone:
rudolfko1988
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 22. Mar 2014, 14:42

Re: Lisované granule vs. extrudované

Poslaťod okssssip » 3. Sep 2015, 13:14

Môj Mačky iba suché krmivo pre macky. Kupujem veľké balenia v obchode http://semilton.sk/zoo/food-for-cats/, je to veľmi pohodlne pre mňa. Ale obávam sa, že takáto diéta môže poškodiť mačky. Môžem teda kŕmiť Mačky len suchým krmivom?
okssssip
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 3. Sep 2015, 12:56


Späť na Výživa a krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron