[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - niet kde trenovat

niet kde trenovat

Všetko o tejto krásnej športovej aktivite.

niet kde trenovat

Poslaťod luckyA » 8. Jan 2009, 17:24

mam doma bernaka, s torym som sa zacala koncom leta venovat agility-na naskom poli bolo v tedy dost miesta kedze us boloa zelenina davno v sklade ,potom sa pole pooralo a n nerovnom povrchu sa cvicit bojim. ale moja suseda ma este vedla kusok pola , ktore tento rok nepouzzivala a povedala , ze ak si to tam pokosim mozem kludne trenovat. teraz tam us trenujem asi 3 mesiace. :D ale ona chce najar us obsadit aj tuto cast a ja nebudem mat kde trenovat!na cvicak nechodim! som z trencina a nemam s kym chodit-nikoho tam skoro nepoznam!a dost sa na cvicak aj ist bojim ze ma tam vysmeju!
keby moja babka mi nechala5 metrov stvorcovych polana trenovanie ! ale ona proste nechce -a to ho mame obrovske!
prenajat pre mna nieco je prakticky nemozner, vsetko je us obsadene !
na luke si pekazky tiez nechat nemozem-naposledy som si ju tam nechala a polovnik mi ju skoro rozbil ked letela do krikov!
newie niekto o niecom v tn kde sa trenuje ???pls ??
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41

Poslaťod Anja » 5. Feb 2009, 16:14

A koli čomu by ta mali na cvičaku vysmiat?? :shock:
Obrázok užívateľa
Anja
 
Príspevky: 64
Registrovaný: 24. Mar 2007, 16:43

Re: niet kde trenovat

Poslaťod AK&KK Hafík » 27. Mar 2009, 19:02

luckyA píše:mam doma bernaka, s torym som sa zacala koncom leta venovat agility-na naskom poli bolo v tedy dost miesta kedze us boloa zelenina davno v sklade ,potom sa pole pooralo a n nerovnom povrchu sa cvicit bojim. ale moja suseda ma este vedla kusok pola , ktore tento rok nepouzzivala a povedala , ze ak si to tam pokosim mozem kludne trenovat. teraz tam us trenujem asi 3 mesiace. :D ale ona chce najar us obsadit aj tuto cast a ja nebudem mat kde trenovat!na cvicak nechodim! som z trencina a nemam s kym chodit-nikoho tam skoro nepoznam!a dost sa na cvicak aj ist bojim ze ma tam vysmeju!
keby moja babka mi nechala5 metrov stvorcovych polana trenovanie ! ale ona proste nechce -a to ho mame obrovske!
prenajat pre mna nieco je prakticky nemozner, vsetko je us obsadene !
na luke si pekazky tiez nechat nemozem-naposledy som si ju tam nechala a polovnik mi ju skoro rozbil ked letela do krikov!
newie niekto o niecom v tn kde sa trenuje ???pls ??



Ahoj ak dobre viem tak v Trenčíne je agility klub Excel Trenčín. A vysmievať sa ti nemajú prečo apsoň to tam spestríš tým že konečne bude v largoch niečo iné ako bordera :wink:
AK&KK Hafík
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 27. Mar 2009, 18:58

Poslaťod luckyA » 18. Apr 2009, 15:35

ao , je tu excel ..us sme tam prihlaseny , alew zatial este netrenujeme ,lebo maxa mi zrazilo auto , tak teraz ma zlomenu nohu
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41

Poslaťod AK&KK Hafík » 19. Apr 2009, 10:55

luckyA píše:ao , je tu excel ..us sme tam prihlaseny , alew zatial este netrenujeme ,lebo maxa mi zrazilo auto , tak teraz ma zlomenu nohu


No tak to ma mrzí :( Želám rýchle uzdravenie a dúfam že sa čoskoro uvidíme na nejakých pretekoch :wink:
AK&KK Hafík
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 27. Mar 2009, 18:58


Späť na Agility

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron