AGILITY

Všetko o tejto krásnej športovej aktivite.

AGILITY

Poslaťod Agimaniak » 7. Dec 2005, 22:18

No tak čo debata o tomto športe? Venuje sa mu tu niekto?
Agimaniak
 

Poslaťod kristina » 14. Dec 2005, 18:18

Ahoj agimaniak. Venujem sa tomuto sportu. Tak o com chces kecat? :D Nahod temu.
kristina
 

Poslaťod zuzu » 1. Jan 2006, 11:49

Ahoj, myslite si, ze smie chodit na AGILITY aj maly psik - yorkshir? Ale bohuzial ho nikde tu v okoli nemame :cry:
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod šeltie » 2. Jan 2006, 21:27

samozrejme agility nemá obmedzenia. Odkiaľ si?


www.mujweb.cz/www/bellonka
šeltie
 

Poslaťod zuzu » 3. Jan 2006, 16:05

som z popradu
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Kristina » 3. Jan 2006, 19:10

V poprade je klub agility MKA- Tatry Poprad a kontakt na tento klub je poprad.tatry@zmail.sk , alebo privesy@kolarovasyn.sk
Na tychto adresach ti daju urcite odpoved, kde presne sa nachadza cvicisko agility a pokial si dobre pamatam v poprade ma prekazky na agility aj CANISLOG, ale tam neviem ci agility este trenuju. To si budes musiet zistit.
Apropo Yorkovia, pokial su dobre vedeny si radi zaskacu na prekazkach. :wink:
http://mojweb.sk/clever_dogs
Kristina
 

Poslaťod šeltie » 3. Jan 2006, 19:38

serus kristína naše fórum je v prde++ tak čo kam to presťahujeme :P
moja malá trubana si cez vianoce vytkla nohu takže už mám obrovský agility absťák. Som nebola na tréningu asi 1,5 mesiaca :shock: :x

www.mujweb.cz/www/bellonka
šeltie
 

Poslaťod zuzu » 3. Jan 2006, 20:38

Kristina vďaka za radu, ale myslím že na agility musia chodiť starší psy takže to ja mám ešte času habadej lebo moja má ledva štyri mesiace :lol: ale ďakujem pekne za odpoveď
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod šeltie » 3. Jan 2006, 22:06

no nemyslím si, že 4 mesiace je málo na to aby si mohla zájsť na cvičák :o Pretože tvoj pes sa musí najskôr socializovať a zvyknúť si na psov. Už teraz môžeš začať z tunelom a prebehovaním cez krídla skočiek. Kľudne tam chod, vrelo odporúčam !!!
Obrázok užívateľa
šeltie
 
Príspevky: 59
Registrovaný: 3. Jan 2006, 19:40
Bydlisko: Nitra

Poslaťod zuzu » 4. Jan 2006, 16:01

šeltie myslíš aj v takej zime? ja teda neviem...
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod šeltie » 4. Jan 2006, 19:03

no teraz je sneh to je pravda a nacyše v Poprade to hej. Teraz sa asi ani netrénuje, keď zmizne sneh aspoň trochu a nebude mrznúť nie je problém.
Obrázok užívateľa
šeltie
 
Príspevky: 59
Registrovaný: 3. Jan 2006, 19:40
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Kristina » 4. Jan 2006, 22:16

Zuzu steniatka sa zacinaju pozvolna oboznamovat s agility zhruba vo veku dvoch- troch mesiacov. Zacina sa pevnym tunelom v ktorom sa steniatku naozaj nemoze nic stat. Samozrejme vsetko formou hry a steniatko nepretazovat. Vo veku tvojho steniatka(styri mesiace) sa mozu pridat kridla skociek(bez tyciek) ta moze byt polozena na zemi, aby sa uz psik zacal pomaly ucit, ze pri povele hop, sa musi preskocit medzi kridlami. Postupne sa pridavaju dalsie a dalsie prekazky, ale to by bolo na dlhe pisanie a s tymto ti urcite poradi trener na cvicisku. S tym snehom mas pravdu. Ja nie som zastanca trenovania na snehu. Staci jedno nestastne posmyknutie a o liecenie psika, alebo seba mas postarane. Takze radsej by som asi pockala do jari. Nic nezameskas, pokial si zatial budes so svojim psikom upevnovat vas vzajomny vztah.
A pri agility to potom budes moct zuzitkovat. :wink:
Kristina
 

Poslaťod Kristina » 4. Jan 2006, 22:26

Pre seltie. A to co robila, ze si vytkla nohu. My teraz netrenujeme. lebo najskor navalal sneh a teraz sa uz asi tyzden kupeme, takze sa neda. A myslim, ze sa ani tak skoro dat nebude. tak chodime na prechadzky a demolujeme byt. :lol:
Kristina
 

Poslaťod anonym » 5. Jan 2006, 10:03

Nevie prosim vas niekto,ci funguje nejaky klub agility v Kosiciach ?
anonym
 

šeltie

Poslaťod šeltie » 5. Jan 2006, 15:42

no v košiciach je to problematické oficiálne fungujú 2: Anička košice a KPKA. Na stránke www.kpka.szm.sk sa dozvieš viac o tomto klube (resp. choď na stránku www.kelbelagility.netkosice.sk a napíš mail kelbelovi:niekde na tej stránke je)
A kontakt na anicku: sangha@post.sk
Obrázok užívateľa
šeltie
 
Príspevky: 59
Registrovaný: 3. Jan 2006, 19:40
Bydlisko: Nitra

Ďalší

Späť na Agility

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť