[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - AGILITY

AGILITY

Všetko o tejto krásnej športovej aktivite.

Poslaťod šeltie » 5. Jan 2006, 15:46

A to co robila, ze si vytkla nohu. My teraz netrenujeme. lebo najskor navalal sneh a teraz sa uz asi tyzden kupeme, takze sa neda. A myslim, ze sa ani tak skoro dat nebude. tak chodime na prechadzky a demolujeme byt.


to keby som vedela, bola u babky na dvore a keď prišla dnu už chodila na troch nohách. Teraz už nekríva no nemôže behať a je to pre nu utrpenie, vonku na vodítku a doma ležať :cry: Tá jej hyperaktivita už kulminuje a každú sekundu čakám, že to nevydrži a vybuchne :o
Ale do trenčína už budeme allright som zvedavá ako dopadneme :D
Obrázok užívateľa
šeltie
 
Príspevky: 59
Registrovaný: 3. Jan 2006, 19:40
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Tipsy » 10. Jan 2006, 13:17

A nahodou neviete ci je nejaky agility klub v Trencine? Alebo nejaky kontakt na niekoho? Dakujem
Tipsy
 

Poslaťod rybicka » 10. Jan 2006, 13:28

Ahojte ao klube v Trnavskom kraji neviete náhodou? Vďaka
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 523
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod Kristina » 10. Jan 2006, 15:01

V Trnave je agility klub MKK Trnava Kopanka a kontakt na mail: mskktt@centrum.sk
V Trencine je myslim, zacinajuci klub ARDERIN, ale kedze nie je zastreseny pod ASKA, tak o nom nic blizsie neviem.
Na adrese www.agility.sk ziskate blizsie informacie. :wink:
Kristina
 

Poslaťod Hosť » 14. Jan 2006, 18:57

prosim vas, ten kontakt na MKK Trnava uz nie je aktualny. ak mas zaujem navstivit MKK Trnava, prid osobne, pripadne napis na mail: agility.trnava@zoznam.sk
Hosť
 

Poslaťod Kristina » 15. Jan 2006, 15:35

Asi by bolo dobre tuto zmenu nahlasit aj administratorovi stranky www.agility.sk , aby to mohol zmenit v kontaktoch. :wink:
Kristina
 

Poslaťod Hosť » 15. Jan 2006, 19:34

pre kristínu: tak čo trénujete alebo máte absťák? :D Dnes som videla hamstera, čo bude s tebou v triede v trenčíne a je riadne chlpatý, tak tomu tvojmu šeltinovi trochu našuchor srsť :D Bellonka sa na bisíka už veľmi teší ako budú zasa vivádzať po hale :twisted:
Hosť
 

Poslaťod šeltie » 15. Jan 2006, 19:37

pre kristínu: tak čo trénujete alebo máte absťák? Dnes som videla hamstera, čo bude s tebou v triede v trenčíne a je riadne chlpatý, tak tomu tvojmu šeltinovi trochu našuchor srsť Bellonka sa na bisíka už veľmi teší ako budú zasa vivádzať po hale


to bolo odo mňa.
Obrázok užívateľa
šeltie
 
Príspevky: 59
Registrovaný: 3. Jan 2006, 19:40
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Kristina » 16. Jan 2006, 12:13

Ahoj. Teraz netrenujeme. Aj tak je otrasnea kosa, takze ked ideme na prechadzku( a to sa stale pohybujem), tak mi to uplne staci. Vcera sme boli pozriet ovecky a Bisik mal prvykrat v zivote moznost byt blizko pri nich. Bol z nich uplne nadseny. :lol: Ovce z neho uz menej.
No myslim, ze Bisika nebudem musiet nijako extra suchorit, lebo uz aj tak je z neho poriadna gula a myslim, ze keby som ho nasuchorila, tak by mohol uz rovno odletiet. :lol: Na riti ma take zavesy, ze by som mu tam uz kludne mohla robit copiky. :lol: Inak do Trencina sa uz strasne tesime, takze dufam, ze budeme mat aj nejaky ten uspech. :wink:
Kristina
 

Poslaťod šeltie » 16. Jan 2006, 19:55

aj moja má zadok poriadne chlpatý ale inak trochu vypľzla. Ten pán má ešte jednu šeltiu fenku a tá je doslova ako medveď oproti mojej má 100 násobne viac srsti.
My sme včera riskli tréning. Nikde nebol sneh, všade tráva a akurát na mieste kde staviame parkúr bolo 5 cm snehu. Ale nakoniec sme niečo skúsili, tá moja bola ako blázon. To bolo radosti a hlavne chaos na parkúre. A na trenčín sa už tešíme, už by sme si mohli po dlhom čase preopakovať konečne aj výstavný postoj. :? No každopádne som zvedavá na výsedok, myslím, že už také štastie ako v Nitre nebude :)
Tak pozdravujeme vás a hlavne bellonka pozdravuje bisíka :P papa
Obrázok užívateľa
šeltie
 
Príspevky: 59
Registrovaný: 3. Jan 2006, 19:40
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Hosť » 20. Jan 2006, 20:02

na www.agility.sk uz tu zmenu vedia, ale este stale robia zmeny na tej stranke, takze tuto info tam este nenajdete.
Hosť
 

agility

Poslaťod Sonha622 » 25. Júl 2008, 12:54

Cawte, neviete niekto o nejakom agility klube v Trenčíne? :?: :?:
Sona
Sonha622
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 25. Júl 2008, 12:50

Poslaťod luckyA » 7. Jan 2009, 21:33

ja som ale pocula ze FCI zakazuje robit skokove discipliny psom mladsim ako 1 rok !pri velkych plemenach je lepsie zacat skakat as vo veku 2 rokov ked us maju plne vyvynute klby! vraj to moze mat za nasledok aj dysplazia bedroveho klbu ! neviem co je na tom pravdy ,
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41

Poslaťod luckyA » 7. Jan 2009, 21:50

easte sa chcem spita mozem robit agility aj s bernakom,-nepapiernikom, ma 4 roky a skakat vie teda pekne , trenujeme iba doma ehm na poli :wink: , na doma vlasnorucne robenych prekazkach :wink: najskor taqe pol metrove ale treaz us sklacem aj s metrovou :wink: to ho teda bavi :wink: este by som chcela vediet , ci niekto nepozna stranku, kde bi boli navody ako si doma vyrobit prekazky-halvne tunel! lebo to je dost drahe,m alebo keby niekto lacno predal taq by sme boli radi , lebo nemame ako trenovat .
na cvicak sme sa este eodvazili-trenujeme iba od leta a bojim sa ze ma tam vysmeju. newiete kolko stoji ked si pojdem zatrenovat sem do tn za mosty na cvicak? ak by tu bol niekto, kto v tn trenuje , taq by som bola rada keby sa mi ozve pls
aoj
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41

Nový klub v Bratislave

Poslaťod AK&KK Hafík » 27. Mar 2009, 19:07

Ahojte všetci priaznivci agility, obedinece a flyball. Od mája 2009 vzniká nový AK a KK klub ktorý sa volá AK&KK Hafík Bratislava. Ak máte záujem stať sa naším členom budeme radi ak napíšete na mail akakkhafik@gmail.com kde poskytneme viac info. :wink:
AK&KK Hafík
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 27. Mar 2009, 18:58

Predchádzajúci

Späť na Agility

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron