A G I L I T Y

Všetko o tejto krásnej športovej aktivite.

Poslaťod šeltie » 20. Mar 2008, 0:07

treba sa informovat u peti pavlišinovej - kontakt tu http://www.border-collies.ic.cz/
Obrázok užívateľa
šeltie
 
Príspevky: 59
Registrovaný: 3. Jan 2006, 19:40
Bydlisko: Nitra

Poslaťod nikka1983 » 2. Máj 2008, 12:13

Zdravim vsetkych fanusikov agility :-) chcem sa opytat ci tu nie su nejaki agilitaci z Prievidze ????? Alebo okolia. Mam fenocku utulkacku - rocnu maltezacku s kopcom energie a hoci neviem ci uz nie je pristara (je?) radi by sme sa zacali agility pre radost venovat...Dakujem
nikka1983
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 1. Okt 2007, 14:49

Poslaťod šeltie » 16. Máj 2008, 13:23

noo v prievidzi je jeden človek, ktorý ma takmer kompletny parkur agility ale či ešte trenuje to neviem ... treba sa skusiť informovať v nejakom kynologickom klube v prievidzi.
Obrázok užívateľa
šeltie
 
Príspevky: 59
Registrovaný: 3. Jan 2006, 19:40
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Sonha622 » 25. Júl 2008, 13:11

Nepoznáte nejaký agility klub v Trenčíne alebo v okolí:?::?::?:
Sonha622
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 25. Júl 2008, 12:50

Poslaťod offca » 25. Júl 2008, 17:24

http://www.kk-excel.sk/ tento. Na stránk toho o agility vela nie je, ale neboj, behajú ho tam aktívne.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 445
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod luckyA » 7. Jan 2009, 19:30

som ties z tn, mam doma bernaka -trosku netradicne plemeno na agility, zaala som skakat cez doma vyrobene prekazky -us som sa teraz prepracovala as na vysku 110 cm -kvoli zlej figure psa som sa rozhodla venovat sa sportu ! a podarilo sa, vsetci hovoria ze je us chudsi a ze je aj taqy zivsi :wink: mam doma par skokovych prekazok, s ktorych som si postavila drahu-cisto len skoky, ale napr kruh alebo tunel su velmi drahe a preto by som privitala nieco v tn kde by sa dalo trenovat, a este nieco,moj pes je nepapiernik a newiem coi sa mozem venovat agility aj s nepapiernikom!
chcela by somskusit potom aj daku amatersku sutaz
psik ma 4 roky a ja som sa skokom zacala venovat asi koncom tochto leta, taqze sme moc toho zatial este nespravili !
a ak by niekto s tnm este chodil spolu so mnou na cvicak, bolo by to este lepsie! najlepsie keby mal fenku-so psami sa ten moj bije !
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41

Poslaťod luckyA » 21. Aug 2009, 18:47

m tak po pol roku ako sme dopadli vam napisem

trenovat sme nezacali, aj napriek usilovaniu sa ,pretoze spoje autobusov nam trenovat neumoznuju

kupila som si noveho psika nemeckeho ovciaka , teraz ma mala us 8 mesiacov a musim sa nou pochvalit , poslusnost us vieme podla Svv1 , sytopy podla ipo2
mame nacvicenu aj dogdancingovu zostavicku a skusame freesbe

aj ked sme to z aagility definitivne vzdali, mame vela iných sportov, ktorým sa venujeme

a bernak?..tn sanasiel v dogdancingu :lol:

takze co k stastnemu majitelovi :wink:
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41

Predchádzajúci

Späť na Agility

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron