Vystava labradorov

Všetko o výstavách súťažiach a iných akciách so psami.

Vystava labradorov

Poslaťod Vystavy » 23. Mar 2006, 14:51

Chcel by som sa informovať konkrétne na výstavy lebo nemam šajnu čo sa tam robí. Jediný zdroj čo mám vraj je tam chôdza na vodítku. Kúpil som si LR a chcel by som z ňou ísť na výkstavu ale som neoboznamení z pravidlami atď. Ďakujem
Vystavy
 

Poslaťod Joachim » 23. Mar 2006, 15:32

Najlepsie je sa ist priamo pozriet. Chodza na voditku nie je prene a vystizne - konkretne je to beh klusom. Pri nom nesmie ist mimochodom. Potom mu rozhodca zkontroluje zuby a semenniky a potom ho postavis - tzv. vystavny postoj ktori si treba nacvicit - pohladaj nejake foto na nete ako by to malo vyzerat. Prebehnes sa este po koberci priamo vpred a vzad aby rozhodca mohol vidiet liniu v pohybu , volne lakte a taketo vecicky. Priblizne vsetko
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod :-)) » 23. Mar 2006, 20:36

zelam vela stastia, konkurencia je obrovska a zbytocne vyhodene peniaze, ale pokial chces uchovnit, tak kludne
:-))
 

Poslaťod Joachim » 23. Mar 2006, 20:39

Konkurencia u labrikov je vysoka ale zaby zbytocne vyhodene peniaze? preco.
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod :-)) » 25. Mar 2006, 20:25

joachim, poplatky za vystavu, cestovne na vystavu. stresovat psa a vediet, ze nech mas hocako krasneho psa, ale nie si v tych spravnych priatelskych stykoch, tak nemas na popredne miesta = preto zbytocne. Nehovorim o tom, ked davaju peniaze rodicia, alebo ked ma niekto psika, kde nie je tolko zastupcov plemena, ale labradorov byva v kruhu desiatky, preto u fenky len po uchovnenie a dost a u psika radsej vobec ako byt sklamany
:-))
 

Poslaťod Joachim » 25. Mar 2006, 20:44

No asi mas pravdu, ja sa v labrikoch nevyznam.
U wemarov som zatial veci ako styky a podobne videl velmi malo a to na takych mensich vystavach - raz dva krat, inak nie, lebo my mame stale inych rozhodcov vacsinou zo zahranicia ktorych nepozname a weimarov byva tak okolo 25 takze v poho :D :wink:
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

vystavy

Poslaťod Naty » 26. Mar 2006, 11:58

Joachim, a pes nemusi predviest aj chodzu pri nohe, iba poklus? A je dovolene ukazovat psovi nejake hracky z ,,hladiska" (neviem ako to mam nazvat :) ) A ked sa prezeraju zuby, pes musi byt v postoji? A neviete aka je priblizna ucast boxerov na vystavach?
,,Life isn't about waiting the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain."
Obrázok užívateľa
Naty
 
Príspevky: 84
Registrovaný: 17. Feb 2006, 21:04
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod Joachim » 26. Mar 2006, 12:50

nie pri chodzi pri nohe toho rozhoca moc neuvidi. Vsetko za pohybu je naj. Pri ukazovani zubov moze aj sediet stat to ej jedno, ale potom ho zase musis postavit, tkze jak si ho naucis takmas, a hracky no mozwe nanho cmukat nieco mu ukazovat ale nie piskacie hracky a taketo veci aby sa iny psi za tym neotacali.
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod Naty » 26. Mar 2006, 12:52

Joachim píše:nie pri chodzi pri nohe toho rozhoca moc neuvidi. Vsetko za pohybu je naj. Pri ukazovani zubov moze aj sediet stat to ej jedno, ale potom ho zase musis postavit, tkze jak si ho naucis takmas, a hracky no mozwe nanho cmukat nieco mu ukazovat ale nie piskacie hracky a taketo veci aby sa iny psi za tym neotacali.

A lopticku?
,,Life isn't about waiting the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain."
Obrázok užívateľa
Naty
 
Príspevky: 84
Registrovaný: 17. Feb 2006, 21:04
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod Joachim » 26. Mar 2006, 13:00

ANo ked nepiska. Ostatni psy by sa nemali zaujimat o cudzich ludi.
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa


Späť na Výstavy, súťaže, akcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia