[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - mierny podkus.

mierny podkus.

Všetko o výstavách súťažiach a iných akciách so psami.

mierny podkus.

Poslaťod Manuska » 7. Okt 2014, 18:41

Ahojte, chcem sa s vami poradit . Kupila som si stena papillona ma teraz 4 mesiace aj 2 tyzdne. V novembri chceme ist na jeho aj nasu prvu vystavu do Nitri ale je tu hacik. Stavany je krasne aj vyzor a povaha uzastna len mame problem so zubkami. Ako stena mal noznicovy skus, ale ako sa mu zubky vymienaju horna rada ostava viac odchylena od spodnej uz pekne nedolieha, nie je to moc je to tak cca 2-3 milimetre. Chcem sa Vas spytat ci pri posudzovani to bude mat nejaky moc velky dopad, kedze s vystavami ja skusenosti nemam a ani s posudzovanim. Dakujem vopred za poradenie :-)
Manuska
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 7. Okt 2014, 18:30

Späť na Výstavy, súťaže, akcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron