Canisterapeuticky seminar

Všetko o výstavách súťažiach a iných akciách so psami.

Poslaťod DKo » 24. Okt 2007, 9:39

emor píše:takze zanecham vas bez vysvetliviek
zajš mne ochabili glupoho :?
DKo
 
Príspevky: 559
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod Van » 24. Okt 2007, 11:27

emor píše:ad VAn... pes podla mojho gusta. a ked nie je podla mojho gusta tak je niepes. ale to je ciste moj sukromny pohlad . a ty ani nikto iny ho nemusi absolutne brat v uvahu vo svojom pohlade na psov. 8) :cry:
jasne, pre kazdeho je pes ten podla jeho gusta a ten iny je "niepes" ...mna ale zaujima, aky je to ten pes podla tvojho gusta...bez ironie, urazok atd...proste zvedavost, snaha o rozsirenie povedomia atd...nazvi si to ako chces...mozes mi teda prosim odpovedat, aky je to pes podla tvojho gusta? (povahovo samozrejme)
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Van » 24. Okt 2007, 11:30

emor píše::lol: VAN aj DKO ... myslim ze vam ku spoluzitiu s vasima sucinama netreba vediet co je pre moje gusto niepsovske:-D :lol: a ani inym. a ze je na predlhu debatu to rozviest, aby sme sa pochopili co sa paci mne a co si cenim pre seba a moje ego najviac u psov.
ty si tusim jasnovidec, ano ano...fenecka je planovana, no zatial nemam sucinu ale iba psa :P

emor píše:takze zanecham vas bez vysvetliviek. :wink:
ty si ale kruty :cry: :P
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Amaguk » 24. Okt 2007, 11:44

emor, s tebou fakt nema vyznam stracat cas, a v podstate je mi jedno, co za mudra tu vypisujes - aj keby vas bolo desat s rovnakym obmedzenym, no zato skalopevnym nazorom, zalozenym na nicom inom, len na pocite vlastnej uzasnosti a neomylnosti, to este neznamena, ze mate pravdu a veci sa maju tak, ako hovorite .
z mojho pohladu si ten diletant, co siri bludy, hovori o veciach, o ktorych nema ani sajnu, ty. neviem sice kolko mas rokov, ale tvoje vyroky a hlavne potreba zamontovat sa do veci o ktorych nic nevies a nutkanie i napriek tomu rozdavat ludom rozumy, o ktore nikto nestoji, su fakt na urovni zabrzdenej puberty - odhliadnuc od formy, akou to robis, to uz ani nema vyznam komentovat, tu tvoju borovnu rozcapenost, aka je teraz tak velmi v mode na nasom Slovensku krasnom malom rodnom.
Asi sa nevies inac realizovat. holt, ak ti to k niecomu pomaha, co uz... ako tu uz bolo dost trefne poznamenane, aj takyto styl sebaoprezentacie, co nam tu vytrvalo prevadzas, je ista forma terapie. tak ti zelam, aby tvoje mudra padli na usi trpezlivych posluchacov
Naposledy upravil Amaguk dňa 24. Okt 2007, 11:48, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 578
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Amaguk » 24. Okt 2007, 11:47

...repr^zent píše:
ad 3. Plemena s vrodenou nedoverou k cudzim ludom si snad zvladnes vyhladat aj sama.

skoda, myslela som, ze sa o do teba konecne dozviem, a snad aj naucim, nieco konkretne. :(
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 578
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod emor » 24. Okt 2007, 12:12

Amaguk píše:
...repr^zent píše:
ad 3. Plemena s vrodenou nedoverou k cudzim ludom si snad zvladnes vyhladat aj sama.

skoda, myslela som, ze sa o do teba konecne dozviem, a snad aj naucim, nieco konkretne. :(


sma na otazky nezodpovedas a od inych to ocakavas.:-p :twisted:

rozdiel medzi nami je v tom ze ja riesim takzvany "vycvik CT psa" a ty riesis mna a moju osobu.:-D :lol:

terapia . je aj nadych a vydych. bez neho si do 7minut mrtva biologicky ale nuz ...

ako sa realizujem.? to si moze kazdy prejst na mojom webe.
ako sa realizujes si moze kto a kde prejst.? :wink:

ale mna netrapia spory s virtualnou osobou. ide o vec ktora je zavadzajuca a vytvara mylne predstavy o vaznych veciach. a tou je "vycvik a vychova CT psa. sorry. :roll:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 401
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod emor » 24. Okt 2007, 12:14

Van. dojdi niekam kde budem so svojim psom /sukou a bude ti jasne.:-P
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 401
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Amaguk » 24. Okt 2007, 12:26

emor píše:
Amaguk píše:
sma na otazky nezodpovedas a od inych to ocakavas.:-p :twisted:

ad 1. otazka nebola urcene tabe
ad 2. na aku (slusne polozenu) otazku som ti neodpovedala?

rozdiel medzi nami je v tom ze ja riesim takzvany "vycvik CT psa" a ty riesis mna a moju osobu.:-D :lol:
nie, ak by si pozornejise cital. videl by si, ze riesim oboje - vycvik aj tvoju osobu, resp. tvoje mudra, obcasne nadavky a celkove nevychovane spravanie sa na tomto fore. :P

ale mna netrapia spory s virtualnou osobou. ide o vec ktora je zavadzajuca a vytvara mylne predstavy o vaznych veciach. a tou je "vycvik a vychova CT psa. sorry. :roll:

hm, presne to iste vravim aj ja :P

ako sa realizujem.? to si moze kazdy prejst na mojom webe.
ako sa realizujes si moze kto a kde prejst.? :wink:

drahy moj, jedna sukromna webova stranka nie je ani vrchol ani dokaz nejakej odbornosti. :P
na podobne exhibicie nemam cas, kedze sa v profesionalnom zivote venujem aj inym, v konecnom dosledku zlozitejsim veciam, ako vycvik hafanov. :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 578
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod ...repr^zent » 24. Okt 2007, 12:56

Zaujalo ma tu par veci:
Amaguk píše:ak si z BA, tak ta mozno bude zaujimat toto zdruzenie: http://canisterapia.xf.cz/
mairi píše:hej s pani Fridrichovou mam velmi prijemnu skusenost, dakujem, radsej budem cestovat cez pol Slovenska :x , a este cosi ine plosim plosim
DKo píše:Ak sa ti v pátraní po tom, ako je to s CT u nás na Slovensku zazdá, že je to privátnom kšefte a obave o zbytočne nafúknuté know-how, nenechaj sa znechutiť.
lucik píše:je tam dost palka poplatok za seminar (ten predtym bol polovicny casovo aj financne)..
mairi píše:ako mam napr. stena dostat do kontaktu s prostredim nemocnice, ked ho do ziadnej nemozem zobrat? hmmm

Takze skusme byt konstruktivny, rad by som uz aj nejake prakticke skusenosti, myslim, ze sa tu poteoretizovalo az az.
Ako je to s poplatkami za seminar stale nevieme. Ako u nas prebieha a najma k comu potom taky certifikat opravnuje.
Skuseneosti mairi s pani Fridrichovou by mohli byt tiez zaujimave. lucik.
Neviem Amaguk ci ty uz certifikat mas, ci sa chystas na nejaku seansu. Vyzera ze hej, tak nam teoretikom hod nejake info aj ty, ak ta mozem poprosit. Chodite niekam do nemocnice, alebo sa spytam inac.
Pozna tu niekto osobu s CT psom, co chodi k pacientom do nemocnice???
Ktora nemocnica, ustav na slovensku praktizuje CT terapiu a aku formu?
Toto by ma moc zaujimalo a urcite aj mnoho dalsich.
Mozno sa pytam banalne veci, co kazdy druhy den bezia v TV novinach, ale TV som hodne dlho nevidel. Sorry
Urcite neni nad prakticke skusenosti tak sem s nimi. Vdaka.

edit: Slusne sa pytam. :wink:
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 461
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod ...repr^zent » 24. Okt 2007, 13:23

Amaguk píše:
ako sa realizujem.? to si moze kazdy prejst na mojom webe.
ako sa realizujes si moze kto a kde prejst.? :wink:

drahy moj, jedna sukromna webova stranka nie je ani vrchol ani dokaz nejakej odbornosti. :P
na podobne exhibicie nemam cas, kedze sa v profesionalnom zivote venujem aj inym, v konecnom dosledku zlozitejsim veciam, ako vycvik hafanov. :mrgreen:

Amaguk draha moja prepac, ale uboha odpoved.
Tak uboha ako stranka http://canisterapia.xf.cz/ v porovnani s http://www.emor.estranky.cz/ . A to ani nie som emorov tajny fanusik a rozhodne neschvalujem vsetko co napise a ako napise, ale v tomto pripade mam dojem, ze uz ti dochadza inspiracia a zacina arogancia ktoru tak odsudzujes u emora :( .
Dost tazko si ta viem predstavit ako "psovoda" pri CT ked takto prudko reagujes od klavesnice. Ak to s CT myslis naozaj vazne cakaju ta x krat horsi pacienti nez som ja, alebo emor...
Chcel som sa polepsi a nerypat do teba, len jaksi to nezvladam. Ale bohu prisaham, ze posledne slovo budes mat ty. :wink:
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 461
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod DKo » 24. Okt 2007, 13:50

...repr^zent píše:Slusne sa pytam.
a vieš sa aj slušne identifikovať alebo ťa treba slušne niekam poslať :?:
DKo
 
Príspevky: 559
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod Amaguk » 24. Okt 2007, 13:53

...repr^zent píše:
Amaguk píše:
ako sa realizujem.? to si moze kazdy prejst na mojom webe.
ako sa realizujes si moze kto a kde prejst.? :wink:

drahy moj, jedna sukromna webova stranka nie je ani vrchol ani dokaz nejakej odbornosti. :P
na podobne exhibicie nemam cas, kedze sa v profesionalnom zivote venujem aj inym, v konecnom dosledku zlozitejsim veciam, ako vycvik hafanov. :mrgreen:

Amaguk draha moja prepac, ale uboha odpoved.
Tak uboha ako stranka http://canisterapia.xf.cz/ v porovnani s http://www.emor.estranky.cz/ . A to ani nie som emorov tajny fanusik a rozhodne neschvalujem vsetko co napise a ako napise, ale v tomto pripade mam dojem, ze uz ti dochadza inspiracia a zacina arogancia ktoru tak odsudzujes u emora :( .
Dost tazko si ta viem predstavit ako "psovoda" pri CT ked takto prudko reagujes od klavesnice.
Ak to s CT myslis naozaj vazne cakaju ta x krat horsi pacienti nez som ja, alebo emor...
Chcel som sa polepsi a nerypat do teba, len jaksi to nezvladam. Ale bohu prisaham, ze posledne slovo budes mat ty. :wink:


to si mozes byt isty, ze budem mat posledne slovo :P
Takze: ad 1. stale si mi neodpovedal na otazku.

ad2. odpoved, ktoru povazujes za "ubohu" nebola urcena tebe - ak predpokladam, ze ty a emor su 2 odlisne osoby. ale ked si uz zacal - neviem, co je na tom ubohe, ze nemam cas na vytvaranie nejakych sukromnych stranok, na ktorych si hocikto moze napisat, co len chce a trochu sa popredvadzat. vysledky mojej prace su viditelne niekde uplne inde, na to nepotrebujem vytvarat svoje vlastne stranky. Ale bola by som, prepac, padnuta na hlavu, aby som tu odhalovala svoju skutocnu identitu ludom typu emor. nemam zaujem nic ine okrem svojich nazorov na tomto fore pred nim prezentovat, ani na to nevidim najmensi dovod, radsej ostanem len virtualnou osobou :P :twisted: Mam aj zopar osobnych znamych z netu, ba dokoca aj z tohoto fora, ale v pripade nicku emor si rada uchovam anonymitu. Stracat viac casu vysvetlovanim nemienim, takze k tomu ani nemam viac co dodat.

ad3. asi si si vo svojom "spravodlivom" rozhorceni nad mojimi nazormi nestihol vsimnut, ze som nikde nepovedala, ze citovana stranka je moja :P :lol: :mrgreen:
posunula som ju zaujemkyni, ked sa pytala na kontakt na niekoho, kto robi CT v ramci BA :wink: S vyhradami voci jej kvalite sa, prosim, obracajte na jej tvorcov.

Ad4. nerozmiem preco komentujes moje odpovede emorovi - ale ak sa ti zdaju "prudke", nuz, snad aj sam prides na to preco? dam ti voditko - ako sa do hory vola... :wink:

Ad5. nevies si ma predstavit ako psovoda na CT? nuz, tu su mozne odpovede:
a) mas slabu predstavivost
b) nic o mne nevies
c) plati aj a) aj b)
skus si vybrat!

8)
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 578
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Nils » 24. Okt 2007, 14:00

...repr^zent píše:Ale bohu prisaham, ze posledne slovo budes mat ty. :wink:


to si nemal písať. nevieš aké sú baby?! aj keby "náhodou" nemali pravdu, tak si to nepriznajú... :? - a to vidíš tak u Amaguk ako aj u mini - Van/ktorá má vždy pravdu a ja som jej veľký obdivovateľ- Ó božská Van :o /, u Oreganky, Evulkak, Aj Fragy atď. - a keď im napíšeš čosi o poslednom slove, tak sa poväčšine zdujú :o :x ...

tým nechcem povedať, že v spore o zmysle a poslaní apod. CT má niekto z vás pravdu alebo, že ju nemá. Hovorím len o tom, kto ako využíva svoje hemisféry... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :roll: :roll: :roll:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod emor » 24. Okt 2007, 14:04

emor píše:8) inak . ako sa cvici asistencny pes - pre cukrovkara alebo epileptika.? hm.? :wink:

ak mi to napises tak ti potrasiem pravicou.osobne.

a po tvojej odpovedi ti napisem ja odpoved ako sa takyto psi "cvicia" :idea:

msaria preco len ja nemozem drzat usta ked citam demagogov.?


amaguk. tuto.

reprezent. mal som moznost 5hodin pocuvat prednasku pani z KE ktora sa tomuto venuje realne v zariadeniach a ustavoch a sledovat realne natocene videozaznamy s CT sedeni. rozhodne sa to nezhodovalo s tym co tu prezentuje Amguk.
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 401
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Amaguk » 24. Okt 2007, 14:05

ale ved my predsa mame pravdu, tak preco by sme s mali zduvat? to len tebe sa tak javi! :lol:
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 578
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy, súťaže, akcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron