Canisterapeuticky seminar

Všetko o výstavách súťažiach a iných akciách so psami.

Poslaťod Van » 24. Okt 2007, 20:49

...repr^zent píše: Pokial viem tak jedina konkretna (neanonymna) spominana osoba je tu zatial len p. F.
reprezent...viaceri su tu konkretni (neanonymni), staci si pozriet ich www uvedene v profile, ci icq...ano, ano, zopar ludi je tak naivnych, ze tam ma svoje mena ;-)
Naposledy upravil Van dňa 24. Okt 2007, 22:25, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Van » 24. Okt 2007, 20:51

DKo píše:
Van píše:Akosi mi uz v mojom veku pamat velmi dobre nesluzi, aj na svojich fanusikov permanentne zabudam...
tak to máš najvyšší čas založiť si fan-klub 8)
porad ako na to, uz mas svoje skusenosti 8)
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod emor » 24. Okt 2007, 20:52

8) ZOO DOM
Mudroňova 11
Henrieta Nehilova
811 01 Bratislava
canisterapia@gmail.com
nehilova@labkanadeje.eu.sk

osobne kto ma vazny zaujem o CT , tak by som odporucal obratit sa sem. to je taky moj osobny tip. na zaklade pocuteho ,videneho, ukazaneho. myslim ze tu som za tial jediny raz stretol s niecim co ma podla mojho sedliackeho rozumu aj hlavu aj patu . a nie len plastik.resp. pekny obal :wink:

a este jeden special THX... for DKo. za clanek kde som nasiel konecne to zapomnute meno.
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 401
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Van » 24. Okt 2007, 21:02

emor píše:8) ZOO DOM
Mudroňova 11
Henrieta Nehilova
811 01 Bratislava
canisterapia@gmail.com
nehilova@labkanadeje.eu.sk

jaaaj, Emor, ved si mal povedat s akymi psami pracuje a hned by sme ti pomohli :) Ano, Hena ma vela vedomosti, aj teoretickych aj praktickych. Ale nestavala by som ju na piedestal boha ;-) Mimochodom, neviem ako aktualny je ten kontakt, ale ak je v BA len jeden zoodom, tak tam ju uz nehladajte.
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod emor » 24. Okt 2007, 21:07

Van píše:
emor píše:8) ZOO DOM
Mudroňova 11
Henrieta Nehilova
811 01 Bratislava
canisterapia@gmail.com
nehilova@labkanadeje.eu.sk

jaaaj, Emor, ved si mal povedat s akymi psami pracuje a hned by sme ti pomohli :) Ano, Hena ma vela vedomosti, aj teoretickych aj praktickych. Ale nestavala by som ju na piedestal boha ;-) Mimochodom, neviem ako aktualny je ten kontakt, ale ak je v BA len jeden zoodom, tak tam ju uz nehladajte.


pomenovanie BOH osobne beriem smrtelne vazne. a prirovnania takisto. vaz slova. ani v tom prenesenom vyzname neradno zlahcovat.

malisme v KE na UVL tri ucelene prednasky o CT a tato jedina sa mi a nie len mne pozdavala ako nieco co ma hlavu a patu. predchadzajuce posobili dojmom ... nebudem menovat a rovnako ani hladat a pisat uz spomenute mena. bodka k teme CT .

inak Van. webdesign celkom topry. ale dvol mi povedat ze podla mna malo profi.:-P :wink:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 401
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod lucik » 24. Okt 2007, 21:33

...repr^zent píše:Kolko ten seminar stoji, si spominala palku v uvode.. thx


hadam este uvodnejsie som napisala link.. viem, bolo to davno, pradavno, pred 8mimi stranami, ale pozri si ho ;)
Obrázok užívateľa
lucik
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 22. Mar 2006, 15:29
Bydlisko: Piestany

Poslaťod ...repr^zent » 24. Okt 2007, 21:53

Van píše:Vybrali sme sa tazsou a asi aj dlhsou cestou, ale ved nic neutecie ;-)
Moooc sa mi tvoj pristup paci drzim palce, mas moj obdiv! :)
Van píše:
...repr^zent píše: Pokial viem tak jedina konkretna (neanonymna) spominana osoba je tu zatial len p. F.
...repr^zent...viaceri su ti konkretni (neanonymni), staci si pozriet ich www uvedene v profile, ci icq...ano, ano, zopar ludi je tak naivnych, ze tam ma svoje mena ;-)
jj viem, ja som mal debatu len s Amaguk "anonymkou", to som mal na mysli. :wink:

lucik maju to teda pekne zasite ma nenapadlo stahovat si pozvanku...
Pre lenivcov:
Členovia ZAAK 800,- Sk
Nečlenovia ZAAK 1 400,- Sk
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 461
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Zolo » 24. Okt 2007, 22:03

DKo píše:
...repr^zent píše:DKo myslel som, ze podobny nazor mas aj ty, pre to som ta citoval v mojom prispevku plnom otazok. To identifikovanie fakt nechapem co si tym myslel. :shock:
Do konkrétnych ľudí anonymne rýpu iba sráči. Ak by si potreboval-a-o preklepnúť psa na CT, ozvi sa, ja ti ho preklepnem zadara a teba k tomu grátis.


Ufff, na staré kolená meníš orientáciu? Dušan, ale to je na diagnózu (alebo aj na dve, ak sa dobre dívam) :lol:
Neviem, ale celá táto debata nabrala divný smer....
Každé fórum je o názoroch, nemalo by byť o urážaní, ale možno sa mýlim.
Myslím, že každé odvetvie kynológie sa hýbe v dvoch rovinách - v tom že niekto niečo robí naozaj, a v tom, že niekto sa hrá na to, že to robí naozaj. :? Preto sa v každom meste a v každej činnosti nájdu jediní pravoverní (aspoň to o sebe tvrdia a tvrdo pracujú na tom, aby takýto image získali aspoň naoko a pred verejnosťou) no a potom sú tu tí "ľavoverní"... :P Motivácia pravoverných? Vždy býva prostá, vždy v zmysle právnického Qui bono.... a čo z toho a čo za to. Povedané doslova polopate.
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod Van » 24. Okt 2007, 22:23

emor píše:pomenovanie BOH osobne beriem smrtelne vazne. a prirovnania takisto. vaz slova. ani v tom prenesenom vyzname neradno zlahcovat.
slova myslim, ze vazim...aspon v tomto urcite...ja osobne vidim rozdiel medzi "Boh" a "boh" a verim, ze aj ty...ak nie, vysvetlim sukromne ;-)

emor píše:inak Van. webdesign celkom topry. ale dvol mi povedat ze podla mna malo profi.:-P :wink:
fdaka, a inak, ved ja sa na profi v tomto ani nehram ;-) web vyzera tak ako vyzera z viacerych dovodov, ktore sa mi vazne verejne pretriasat nechce, jeden fanusik (ahoj nills, vynimocne som si spomenula) staci ;-) ...mozno raz, po desiatkach rokov, ked naberiem prakticke skusenosti s chovom psov a konkretne s danym plemenom, bude web vyzerat profesionalnejsie aspon obsahom :)

...ale ak cosi cokolvek niekto chce prebrat, posta tu je 8)
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod DKo » 25. Okt 2007, 3:17

Zolo píše:v každej činnosti nájdu jediní pravoverní ... no a potom sú tu tí "ľavoverní"...
príp. "neverní" neverci idúci vlastnou cestou
DKo
 
Príspevky: 559
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod Zolo » 25. Okt 2007, 8:34

Kriste pane Dušan! A kedy Ty vlastne spíš? :shock:
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod DKo » 25. Okt 2007, 9:26

Zolo píše:kedy Ty vlastne spíš?
furt, keď som zakliaty, ale teraz mám odkliate obdobie 8)
DKo
 
Príspevky: 559
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod Nils » 25. Okt 2007, 17:11

Van píše:my sme sa uz niekedy niekde virtualne stretli okrem temy o acidku na granule, ze si teda sa dal na drahu mojho obdivovatela? Akosi mi uz v mojom veku pamat velmi dobre nesluzi, aj na svojich fanusikov permanentne zabudam... :roll:


Van ty si taký môj privátny top mýtus, tak mi ho prosím ťa neber, bez ohľadu na vek,politické presvedčenie a sex. orientáciu... 8)

ku kolesám - verím, že máš len 4 a nie o jedno naviac... :lol:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Nils » 25. Okt 2007, 17:14

DKo píše:Do konkrétnych ľudí anonymne rýpu iba sráči. Ak by si potreboval-a-o preklepnúť psa na CT, ozvi sa, ja ti ho preklepnem zadara a teba k tomu grátis.


ale nevrav!!! žeby sebareflexia??? :roll: :mrgreen:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Nils » 25. Okt 2007, 17:17

DKo píše:
...repr^zent píše:snad som neurazil, ked to tak po sebe citam...
...
Mňa si neurazil, to by z prítomných dokázal iba snáď Zolo 8)


...reprezent, skús čosi poznamenať o retrieveroch ako takých a možno budeš druhý... :twisted: :lol: :lol: :lol:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy, súťaže, akcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť