[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Canisterapeuticky seminar

Canisterapeuticky seminar

Všetko o výstavách súťažiach a iných akciách so psami.

Poslaťod DKo » 2. Nov 2007, 0:46

Van píše:no je fajn, ze vieme, ze si so stolicou nemal nikdy problem ;-)
ani z tlakom, lebo okrem CT užívam aj PT Obrázok klikni
DKo
 
Príspevky: 559
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod DKo » 2. Nov 2007, 0:59

emor píše:o-óó..
.. a vari sa ti podarilo, blahoželám 8)
DKo
 
Príspevky: 559
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod Van » 2. Nov 2007, 1:03

emor píše:o-óó .. tomu mozeme bud verit alebo neverit. vediet to nemozeme za nijakych tupritomnych okolnosti :D
tak ja tomu radsej verim, ako tu rozoberat DKovu stolicu, aj ked len slovne :roll: :lol:
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod emor » 2. Nov 2007, 1:11

DKo píše:
emor píše:o-óó..
.. a vari sa ti podarilo, blahoželám 8)


dusan.. ked toto co mas na tom obrazku pouzivas na chodenie po dome tak potom.. kua . uz sa nebudem snazit pochopit nijake one... :wink:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 401
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod emor » 2. Nov 2007, 1:13

Van píše:
emor píše:o-óó .. tomu mozeme bud verit alebo neverit. vediet to nemozeme za nijakych tupritomnych okolnosti :D
tak ja tomu radsej verim, ako tu rozoberat DKovu stolicu, aj ked len slovne :roll: :lol:


ja by som odobral kusok a odnesol na OVS ..cvakol 120Sk za rozbor.. a keby ze mi oznamia nalez .. tak by som to zverejnil priamo na portaly bleskovky.sk :-D
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 401
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod DKo » 2. Nov 2007, 7:54

emor píše:.. a keby ze mi oznamia nalez .. tak by som to zverejnil priamo na portaly bleskovky.sk
Eugen, okrem CT a PT na vylepšenie nálady niekedy zabere aj YT, napr. gari-kaka-ga
DKo
 
Príspevky: 559
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Predchádzajúci

Späť na Výstavy, súťaže, akcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron