MVP Nitra 5 - 6.11.2005

Všetko o výstavách súťažiach a iných akciách so psami.

Pocity ked pes nic neziska......

som nestatny /a/ a viac uz nepojdem na vystavu
0
Nehlasovalo
som smutny /a/ , ale nabuduce zabojujem
6
100%
 
Celkom hlasov : 6

MVP Nitra 5 - 6.11.2005

Poslaťod ankous » 5. Nov 2005, 21:14

:lol: Zelam vsetkym vystavovatelom vela uspechov na vystave :lol:
Napiste vase dojmy, pripomienky a hlavne ako ste dopadli so svojim milacikom :!: :lol:
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 138
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod Ashley » 6. Nov 2005, 7:52

My sme dostali r.CAC a Výťaz veteránov. Nedá sa hovoriť o smútku lebo vyhral velmi pekný jedinec z polska. A to ma vždy poteší. Okrem toho tá moja potvora sa rozhodla týždeň pred Nitrou že vymení kožúštek. Tak asi tak. Inak výstava bola v pohode až na tú zimu.
Ashley
 
Príspevky: 79
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Poslaťod ankous » 7. Nov 2005, 14:30

:lol: Nasa kraska ziskala V1, CAJC , ale aj BOB ostal v rodine / ziskal ho otec nasho Maxima/. Vsetko v pohode , len to dlhe cakanie. V Nitre sme boli uz pred siedmou a do kruhu sme sa dostali az o 14.40. Des a hruza. :?
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 138
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Odpoveď Nitra

Poslaťod miro » 8. Nov 2005, 14:53

My sme dosiahly v Nitre VD v triede mladych a CAC aj BOB v triede šampionov.Tej mladej sučke sa nedarilo lebo bola dosť nervozna s dlheho čakania.Išli sme predposledny , za nami išli Moskovaci Veľmi som ich lutoval.Inak mame plemeno American Bulldog. Ahoj miro
Jachyme hoď ho do stroje
miro
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 18. Okt 2005, 9:15

Poslaťod Lenica » 10. Nov 2005, 11:16

Ja som tentokrát môjho parochničkára (lhasa apso) neprihlásila, lebo nám stačí posledný CAC až budúci rok a VELMI dobre som urobila. Posudzovala nám Fínka a lietali tam samé VD-ečka. Dokonca psom ani CACIBa nezadala. A nádhernému psovi v tr. šampionov dala VD. Neviem, bola to sila. Dokonca aj po nás v kruhu, čo boli pudle mali samé takéto známky. No hrôza a des. (Ale nie psy ale pani posudzovateľka). Ked si nabuduce prečítam jej meno v propozíciach, tak 100% k nej nepôjdem. To je škoda peňazí. :x
Obrázok užívateľa
Lenica
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 8. Sep 2005, 8:50

Poslaťod Joachim » 19. Nov 2005, 11:35

No nam sa celkom lubilo. Zozadu pri kruhu sme mali celkom dost miesta. My sme dostali CAC, R.CACIB a vystavoval som este jednu fencku. Majitelku sme dojali az k slzam. Podaril sa nam betarsky kusok. Boal v 15 mesiacov v tr. pracovnej medzi 6 fenami a ziskali sme CAC a nasledne medzi 4 fenami CACIBA takze veliky veliyk uspech. Vobec som to necakal. Rozhodkyna mi to musela dva krat zopakovat. :D Takze ja nadmieru spokojny a to jak kamoska sa dojala ma uplne potesilo. Bol to super pocit !!!!!
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod šeltie » 20. Nov 2005, 20:21

nám sa tiež velmi páčilo v nitre. A navyše sme dostali na našej prvej výstave CAJC a ešte teraz som z toho vedla! :)
šeltie
 

Poslaťod Lenica » 21. Nov 2005, 9:20

Joachim, Šeltie - GRATULUJEM. Tak to je SUPER. Aspoň niekdo, kdo bol spokojný v Nitre. Ale za chvíľu nás čaká Trenčín, tak som zvedavá, ako tam všetci dopadneme. :D Ja potrebujem pre môjho opičiaka posledny CAC (z hocijakej výstavy, z Medzinárodky už máme), ale čo keď je Trenčín prvy v roku? Tak skúsime Trenčín. Chystáte sa tam???
Obrázok užívateľa
Lenica
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 8. Sep 2005, 8:50

Poslaťod Joachim » 21. Nov 2005, 14:59

Lenica diki. No neviem ci pojdem . Chcem uz chodit iba do zahranicia ale do TN sa rad vraciam lebo z 3 vystav v TN mame CAJC, 2xCACIB a BOB 8) takze to je nasa naj vystava. Uvidime . Kazdopadne pred TN mame este Budapest Derby 2005 10,12 taak nam drzte palce. Ozaj nejde tam niekdo??
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod šeltie » 21. Nov 2005, 15:18

ja sa chystám teraz by sme chceli skusiť junior šampiona. Uvidíme ako nám bude osud priať :)
šeltie
 

Poslaťod Lenica » 21. Nov 2005, 16:05

Veď už jedného CAJCa máte, toho dôležitého z MVP. Druhého ešte chytíte a tretieho si môžeš nahradiť jedným CACom do 24 mesiacov. Koľko má tvoj havko? Ja som to s mojím parochniačikom takto stihla. :D
Obrázok užívateľa
Lenica
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 8. Sep 2005, 8:50

Poslaťod Hosť » 21. Nov 2005, 16:42

moja šeltucha sa narodila 20.1.2005 takže na výstave v trenčíne bude mať 1 rok. :) Ale ak sa nepodari ten Jch. to nevadi, my sme aj tak športovci a raz budeme majstri sveta. :lol:
Hosť
 

Poslaťod Lenica » 22. Nov 2005, 9:11

Che, che. Majstri sveta v agility????? Tak držím Ti palce. To isté ja tvrdím o mojom labríkovi (mám ešte aj jeho okrem lhasa apso), že oni nie sú pekní v kruhu, ale na poli s hlavou zapichnutou pri zemi. Takže aj my budeme Šampiony práce. :lol:
Obrázok užívateľa
Lenica
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 8. Sep 2005, 8:50


Späť na Výstavy, súťaže, akcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia