[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - JUNIOR HANDLING - POMOC SURNE

JUNIOR HANDLING - POMOC SURNE

Všetko o výstavách súťažiach a iných akciách so psami.

JUNIOR HANDLING - POMOC SURNE

Poslaťod Hosť » 2. Okt 2006, 15:31

Ahojte chcela bz som vzstavovat na junior handlingu s mojim 2 rocnym psikom, len neviem co k tomu treba zakladne cvik ma zvladnuty, na internete som nenasla nic konkretne prosim kto ma skusenosti nech mi napise sem alebo na
ali@inmail.sk
prosim surne potrebujem poradit co je lava a prava figura, T,L atd. co sa tam take robi a hlavne ako mam pripravovat a cvicit psika a seba a co ho mam este naucit diky ahojte
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 2. Okt 2006, 15:34

a este co je to kruh, tam a spat a trojuholnik to som nasla na
http://www.mypets.estranky.cz/stranka/j ... r-handling
Hosť
 

Poslaťod Titania » 3. Okt 2006, 13:31

poslala som ti to mailom, lebo je toho dost. Vela uspechov !
Titania
 

Poslaťod Hosť » 3. Okt 2006, 17:09

strasne dakujem aj ked ete vsekeho tak docela nerozumie:
ked su katagorii 2 (moja k.) napr. 4psy ako a ake figury sa vtedy predvadzaju? ake otazky davali tvojej dcere? a akeho psa vystavujete? a tie skusy to ma byt normalny skus, podku, predkus alebo co???
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 3. Okt 2006, 17:13

v mnohych clankoch som citala ze sa tam mozu sucastnit aj psy bez pp!!!! je to pravda a ako ho mam cvicit figuru?to je pre mna najdolezitejsie a este ma jeden problem moj pes steka na vsetkych psov na feny nie a najma steka na velkych co s tym?ak sa mi v kruhu rozsteka?? a sudia to aj podla toho alebo sa to niekde pise ze som zaciatocnik alebo skuseni atd. diky
Hosť
 

Poslaťod Titania » 5. Okt 2006, 15:23

Vcera som ti tu pisala odkaz.... dnes rano bolo forum spadnute, tak neviem ci si sa k tomu dostala...
Titania
 

Poslaťod Hosť » 5. Okt 2006, 17:21

ja som tu rano bola tiez mi neslo nie spravu som nedostala a este nevies nahodov aky velky ma byz ten kruh, t.l atd pri velkom aj malom pocte psov (napr. 3)
Hosť
 

Poslaťod Titania » 6. Okt 2006, 9:34

Ahoj...tak pisala som: mozu sa tam zucastnit psi aj bez PP. Je vsak dobre aby sa na nejake plemeno aspon podobali. Tam ide o teba, ako vies psika predviest a ako s nim vies spolupracovat, nejde o predpisanu dokonalost psika. Co sa tyka skusu, predkusu atd. netrap sa s tym- to je na vystave ako sa najviac priblizuje predpisanemu standardu. Tu ide o to aby si dal v klude pozriet aj od cudzieho cloveka papulku, srst a ine.
Titania
 

Poslaťod Titania » 6. Okt 2006, 9:41

co sa tyka kruhu - uz si sa bola pozriet na vystave, tak to su take iste kruhy - velkostou. Sutazi je presne na tych istych miestach, kde rano prebieha vystava. Zacina sa kruhom ... tu musis davat pozor kde je rozdodca....ak by presiel von z kruhu musis sikovne previst psika z lavej nohy na pravu aby mal rozhodca na neho vyhlad. Ide tu o to aby si sa nezamotala o voditko :lol: o nic ine... tie ostatne figury sa cvicia po jednom ,popripade dvoch na pokyn rozhodcu ked si prezera jednotlivo psika.... je to dobre vyskusat si ,prave koli tym otockam aby ste sa so psikom nezamotali, ale nie je to tazke ... aby si vedela ked sa tocis navies psika . To je vsetko. je to stale postoj...predvedenie, nejaka ta otocka ...spat ...postoj... jednoduche nie ? :lol:
Titania
 

Poslaťod Titania » 6. Okt 2006, 9:47

co sa tyka otazok - tak vecsinou su o tvojom plemene, co je to zac, na co sa vyuziva, ako sa o neho treba starat, ake choroby sa u neho najcastejsie vyskytuju, do akej FCI skupiny patri, popripade by bolo dobre vediet ake plemena psikov su s tebou tiez v kruhu, mat prehlad kto ma ake plemeno o nich uz podrobnosti netreba.
Titania
 

Poslaťod Titania » 6. Okt 2006, 9:54

Neboj nebude stekat, v podstate sa musis snazit venovat psikovi aby si si udrzala jeho pozornost a poocku sledovat rozhodcu kde ide, aby si mu ked sa k nemu priblizis nezacnievala v pohlade na psika. My mame am. kokrika, ma 10 mesiacov. Do Nitry to mame dost daleko, tak asi nepojdeme. Pockame na nieco ine.
Titania
 

Poslaťod Hosť » 6. Okt 2006, 14:58

a velkost dava rozhodca alebo je to po obvode kruhu? a velkost tojuholnika?
Hosť
 

Poslaťod Tara » 6. Okt 2006, 17:22

Ahoj, ak mas este nejake otazky napis mi na sabinazermeghova@zoznam.sk na mladom vystavovateli som bola tusim ze asi sedemkrat. papa a drzim palce :wink: :wink: :wink:
Tara
 
Príspevky: 99
Registrovaný: 16. Feb 2006, 20:29
Bydlisko: Ilava

Re: JUNIOR HANDLING - POMOC SURNE

Poslaťod kajka22 » 6. Jan 2013, 22:07

myslim ze ak vas pes steka na ostatnych psov dalo by sa to odstranit ale horsie je ak vas pes steka na rozhodcu :D
kajka22
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 6. Jan 2013, 22:01

Re: JUNIOR HANDLING - POMOC SURNE

Poslaťod kajka22 » 6. Jan 2013, 22:10

AHOJTE VŠETCI! :ahoj:
Ja som Karin.
Byvam v Trnave.
Ak by ste nieco potrebovali rada vam pomozem.
:victory:
kajka22
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 6. Jan 2013, 22:01


Späť na Výstavy, súťaže, akcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron