MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA PSOV VŠETKÝCH PLEMIEN

Všetko o výstavách súťažiach a iných akciách so psami.

MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA PSOV VŠETKÝCH PLEMIEN

Poslaťod Veve » 9. Aug 2006, 11:28

:D
19.-20.9. bude v Inchebe MVPVP - nevie mi niekto poradit v ktory den a zhruba v akom case bude vystavovane plemeno Wiemarskeho stavaca (prip. ine polovne plemeno?).
DAKUJEM
Veve
Veve
 

Poslaťod maca » 9. Aug 2006, 11:34

su to 2 vystavy, takze v oba dni www.skj.sk/word_02/judges.pdf ak ti to nepojde priamo otvorit v tejto sprave, tak si to nakopiruj/
a tu je program: www.skj.sk/word_02/propozicie01.pdf
maca
 

Poslaťod Danka » 19. Aug 2006, 23:12

Ahojte, neviete mi niekto poradiť? Zajtra by som sa chcela isť pozrieť na výstavu psov v BA. Môžem tam ísť aj so psom neprihláseným? Nemyslím samozrejme vystavovať. ďakujem
Danka
 

Poslaťod Hosť » 20. Aug 2006, 9:50

mozse, len si kupis listky, ale musis mat vsetky potrebne veci od veterinara, ja chodim pre istotu aj pre peciatku, ale vcera mi ju nekontrolovali, iba ockovania, ktore ma zapisane
Hosť
 

Re: MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA PSOV VŠETKÝCH PLEMIEN

Poslaťod Joachim » 26. Aug 2006, 9:57

Veve píše: :D
19.-20.9. bude v Inchebe MVPVP - nevie mi niekto poradit v ktory den a zhruba v akom case bude vystavovane plemeno Wiemarskeho stavaca (prip. ine polovne plemeno?).
DAKUJEM
Veve


VEVEEEE ahoj milovnik sediviek...nemaas nahodou vysledky? ja som nestihal..vcera som dosiel z dovolenky...dakujeeem
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

vysledky MVPVP

Poslaťod Veveeee » 30. Aug 2006, 13:52

:lol: Vysledky si mozes pozriet na
http://www.skj.sk/index.php
Veveeee
 

Poslaťod Joachim » 31. Aug 2006, 17:30

Myslel som koplet weimikov ci nemas....jesus to henten vyhral? polaak? nemam toho hafna v laske :D
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 283
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa


Späť na Výstavy, súťaže, akcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia