[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - pre Admina

pre Admina

Tu uvítam vaše návrhy, rady a pripomienky, ako vylepšiť toto fórum

pre Admina

Poslaťod Boco551 » 28. Jún 2007, 11:33

Chcel by som len upozornit admina ze ci by nebolo mozne aby sa nove prispevky presuvali na zaciatok a nie na koniec pokial viem tak na vacsine for je to tak a podla mna je to lepsie.A este jedna poslal som vam asi dve alebo tri fotky jedna fotka bola nemecka doga a druha labradorsky retriever ta doga bola celkom zaujimavo sfotena.Bolo mi slubene ze ak sa naskytne moznost tak sa tam objavi a uz dlho nic a tie fotky ktore boli v poslednom case boli fakt nudne.Neviem ci ich vam posielaju tak malo alebo uz aj tu vladne rodinkarstvo.To je asi tak vsetko za pochopenie dakujem
Boco551
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 28. Feb 2007, 14:04

Poslaťod Administrátor » 28. Jún 2007, 22:11

K tomu usporiadaniu príspevkov - zostupne alebo vzostupne - zatial to každému vyhovovalo, samozrejme, je to vec názoru, mne osobne vyhovuje súčasné usporiadanie. Je to také logickejšie, že príspevky idú za sebou zhora dole, tak ako sa číta.
Keď sa chcem dostať na posledný príspevok v téme, kliknem si priamo na jeho symbol (pri každej téme úplne vpravo pri autorovi posledného príspevku - čierna šipka a biely hárok.)
A nakoniec, je tu aj možnosť poradie príspevkov si sám zmeniť: Úplne dole, na spodku každej otvorenej témy je vždy riadok: "zobraziť príspevky z predchádzajúcich: - a dve rolovacie okienka , v jednom sa určuje dĺžka obdobia, v druhom, či "najskôr najstaršie" alebo "najskôr najnovšie".

K tomu "foto dňa": Určite tu nefunguje žiadne "rodinkárstvo". Niekedy ľudia naozaj málo posielajú a potom nie je veľmi z čoho vyberať. A keď mi pošle zase niekto aj častejšie, nemám dôvod tú fotku nepoužiť.
Vaše fotky si nepamätám, skúste mi ich poslať znova. Ak budú aspoň trocha kvalitné, určite niektorú, alebo aj obe použijem.
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod dexter13 » 29. Jún 2007, 9:01

hm, mam taky pocit ze tie dve rolovacie okienka mas len ty v admin mode :D
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 414
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod Administrátor » 29. Jún 2007, 10:29

Dexter, lepšie sa pozri! Čo je tu dole, hneď pod týmto príspevkom v tom tmavšom zelenkavom pásiku? :wink:
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod dexter13 » 30. Jún 2007, 9:09

uz vidim :oops: :wink:
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 414
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02


Späť na Čo vám tu chýba, alebo, čo by ste zlepšili na tomto fóre?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť