[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - adminovi

adminovi

Tu uvítam vaše návrhy, rady a pripomienky, ako vylepšiť toto fórum

adminovi

Poslaťod Ivka » 10. Apr 2007, 11:47

admin,
len ma tak napadlo, ze by sa mi sem hodilo nieco ako vyhladavac tem/slov v tom ktorom fore. zbytocne by sa neotvarali nove temy na uz existujuce temy. a lepsie by sa mi hladala odpoved na moje inteligentne :lol: otazky.
Ivka
 
Príspevky: 139
Registrovaný: 22. Mar 2007, 12:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Administrátor » 11. Apr 2007, 23:12

Ivka, nepochybne je to nápad inteligentný, ale ja to žiaľ neviem urobiť.

Ak by tu bol nejaký programátor, ktorý by vedel, ako na to, budem rád, keď sa ozve.

Takže zatiaľ nám neostáva, než sa tu chovať uvedomelo, a naozaj zakladať novú tému, až po poprezeraní tých existujúcich a zistení, že taká téma ešte na fóre nie je.
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod evulkak » 12. Apr 2007, 9:17

Ospravedlnujem sa ze vam skacem do reci.. viem Admin ze su toto vysostne tvoje vody. Len Ivke hore ked pozries pod nadpis chovatelske forum mas vyhladavac ze "Hladat" tam si to najdes aj podla tem...to co potrebujes resp. podla slova ktore hladas.
Obrázok užívateľa
evulkak
 
Príspevky: 227
Registrovaný: 27. Feb 2007, 16:26
Bydlisko: BA

Poslaťod Administrátor » 12. Apr 2007, 12:49

Evulkak, díky, ešte že ťa tu máme! :D Priznám sa, že túto možnosť som si ani ja nevšimol. No, čo už, človek sa stále učí a aj taký admin je len človek. :P :idea: :wink: 8)
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod Ivka » 12. Apr 2007, 13:27

jeeeej, evulik diky :lol: :lol: vobec som si nevsimla :oops:
a dik admin za reakciu, aspon sa necitim taka blbaaaaaa :lol: :lol:
Ivka
 
Príspevky: 139
Registrovaný: 22. Mar 2007, 12:14
Bydlisko: BA

Poslaťod evulkak » 17. Apr 2007, 14:22

hej fesi v pohodke... ;) ved aj ja som len clovek.. mne tiez trebalo povedat ako si zmenit cas :lol:
Obrázok užívateľa
evulkak
 
Príspevky: 227
Registrovaný: 27. Feb 2007, 16:26
Bydlisko: BA


Späť na Čo vám tu chýba, alebo, čo by ste zlepšili na tomto fóre?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron