[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Fotky

Fotky

Tu uvítam vaše návrhy, rady a pripomienky, ako vylepšiť toto fórum

Fotky

Poslaťod dexter13 » 17. Feb 2007, 16:24

adminco preco tu nemas fotogaleriu milacikov usera, ved to na servri nezabere ani prt, ked sa to hadze cez imageshack do "img" prip thumbnail

vid this:
Obrázok
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 414
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod Administrátor » 18. Feb 2007, 12:15

Díky Dexter za námet. Máš aj nejakú presnejšiu predstavu ako a kde by to tu malo fungovať?
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod dexter13 » 18. Feb 2007, 13:41

co ja vim to je uz na tebe priklad - zvlast kolkonka ako mas INZERCIA a VSETKY FORA... medzi to das FOTOGALERIA podkategorie - psy - macky - ostatne. Myslim, ze bude treba nejaky navod ako na to: - upload na imageschack /al. ine/ + co sem s toho hodit, ci uz thumb alebo do img. /nie kazdy s tychto ludi by to bez navodu asi zvladol :wink: /

Kazdy si potom vytvori napr. Psy - dexter13 a tam si vklada bud do thumbs alebo img.

Spravis to tu osobnejsim a bude ti sem chodit viac ludi.

Asi tak no... je to na tebe, ci to uz dotiahnes do konca :wink:

PS: toto je najjednoduchsi sposob, existuju asi aj zlozitejsie, ale to je zbytocne...
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 414
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod Administrátor » 18. Feb 2007, 15:44

Áno, tiež som myslel, že tak nejak... No dobre, budem o tom ešte uvažovať.
Zatial sa môžete aj ostatní, čo by ste mali o niečo takéto záujem ozvať, aby som vedel, ako to nazvať, - či napríklad "vaše galérie", alebo len "dexterova galéria". :lol:
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod dexter13 » 18. Feb 2007, 16:44

uz len to by mi chybalo :lol:
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 414
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02


Späť na Čo vám tu chýba, alebo, čo by ste zlepšili na tomto fóre?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron