problém s jedením

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

Re: problém s jedením

Poslaťod ReghinaMaru » 14. Jan 2020, 8:18

@steffanko, ked pije vela vody, to moze znamenat ze ma nekvalitne granule :/ alebo aj pamlsky - niektore obsahuju vseiake latky na podporu chuti a tie su plne soli, pes to sice rad zere, ale nie je to zdrave a pes ma z toho smäd. skuste vymenit stravu, skuste nejake napr. Brit Premium by Nature granule aj konzervy.
ReghinaMaru
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 17. Sep 2019, 20:42

Re: problém s jedením

Poslaťod hedvika90 » 20. Jan 2020, 22:04

ja práve hľadám nejaké dobré konzervy alebo kapsičky, práveže som si vždy myslela, že tieto "pamlsky" nie sú vôbec zdravé , ale sledujem, že tieto kvalitnejšie značky majú zdravé aj tieto pochúťky, akurát ma odrádza cena....
hedvika90
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 29. Dec 2018, 12:35

Re: problém s jedením

Poslaťod ReghinaMaru » 22. Jan 2020, 22:26

určite tie brit by som poradila, cenovo sú podľa mňa fajn v pomere ku kvalite, aj keď rozumiem, samozrejme nemusíte dávať každý deň, potom si to bude psík snáď aj viacej vážiť:)
ReghinaMaru
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 17. Sep 2019, 20:42

Re: problém s jedením

Poslaťod gekonxx » 22. Apr 2020, 13:04

konzervy, prípadne kapsičky a to stačí, samozrejme aby to malo nejakú výživu, ako píšem hore od britu sú nielen chutné ale aj zdravé, také tie značky, čo zoženieš v supermarkete sú často plné soli a bordelu, kt. síce chutí, ale výživa je zero
gekonxx
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 18. Dec 2018, 21:26

Re: problém s jedením

Poslaťod Klodika » 25. Apr 2020, 13:31

može to byt aj tym, že mu nechuti sucha strava a radšej ma štavnatu. V praxi to znamena, že nechce suche granule, ale ma radšej štavnate konzervy, nejake salamy, kapsičky.
Klodika
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 10. Jan 2019, 12:46

Re: problém s jedením

Poslaťod ReghinaMaru » 28. Apr 2020, 18:03

áno, je dobré to striedať, aj keď tieto sú kvalitné, jednostranná strava nie je dobrá, takze kludne z jednej rady konzervy ale skusit prestriedat, aspon zistíte, co mu chutí a naopak :)
ReghinaMaru
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 17. Sep 2019, 20:42

Predchádzajúci

Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia