[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - neviem ako dalej

neviem ako dalej

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

neviem ako dalej

Poslaťod anima » 28. Nov 2015, 0:42

zdravim! neviem vlastne ani ako zacat...mam fenku jrt, v januari bude mat 5 rokov....vzala sim si ju preto lebo som potratila babatko a bola som sama a premyslala nad vselicim moznym, ona ma zachranila a dala zmysel mojmu zivotu...mam 3 roky priatela, moslima, ktory ju tiez lubi, ale jeho rodicia ju neakceptuju, 2 roky byvame spolu a mame ju potajomky...mam uz 3.x vyskocene platnicky, kedze u nas musi byt stale cisto, fenka je len v kuchyni aby sme nemali chlpy v celom byte a na obleceni...zijem v strese, neviem ako dalej a uz nevladzem...nechavala som ju u mojej mamy, ktora bezdovodne na nu neustale kricala od 11 tyzdnov je cistotna, nic nenici, kludna...daval mi na nu pozor brat, od vtedy je uplne ina, nepocuva, vsetkeho sa boji a uz parkrat uhryzla priatela...ked ma dlhsie nevidi (par dni) nechce uz ani papat :( neviem co mam robit, dat ju do utulku? co ak si ju niekto vezme a prestane jest, alebo jej bude niekto ublizovat...ked nemozem ani vlastnej rodine v tomto doverovat...rozmyslala som uz aj nad najhorsim (eutanaziou) neviem, ci by som to prezila...poradte mi niekto...neviem byt bez nej a ona bezo mna
anima
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 28. Nov 2015, 0:29

Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron