[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - pomoooooc

pomoooooc

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

pomoooooc

Poslaťod andrea2104 » 19. Feb 2014, 21:08

chcela by som sa spytat ci sa niekto uz s tretol s prípadom ktorý sa stal mojmu psíkovy...
mála som yorkshirskeho teriera, a zrazu mi ochorela, doktor ju liecil na prejedenie, pichal jej iba nejaký vitamín, jej stav sa mi nepacil,.. mala som pocit ze stav sa jej zhoršuje, tak som vyhladala inu pomoc, isla som k inemu lekarovy, on jej urobil ultrazvuk a rontgen (rengen), takto jej nezistil nič, bola strašne dýchavičná , nadýchla sa v pohode a ked vydychovala vzduch tak pri výdychu tak stukala, bolo to uz neznesitelné počuvať to ako to znelo,.. tento novy lekar jej pichol antibiotikum, a este injekciu na uvolnenie svalov, aby nebola v takej skrčenej polohe... teplotu mala 39,7... neskor ak sme uz boli doma to dychanie ustúpilo, bola kludnejsia, na drúhý den rano to isté, dýchanie sa zhoršilo, rychlo sme šli k veterinárovy nech s tým niečo robí, tak dal opäť antibiotikum a pokusal sa jej zobrat krv, ale vôbec sa nedalo, ak sme došli domov, telíčko sa jej strašne nafúklo, ako balon, nechapali sme nikto ako to je mozne, tak sme ju nalozili rýchlo do auta a išli späť k lekarovy, ten sa s tymto ešte nestretol, tak sme šli do Košíc na veterinu, a tam jej boli podané infúzie, zistene zatial bolo toľko že pri výdychu nevychádzal vzduch vonku ale dostával sa jej pod kožu, a tým sa jej telícko nafukovalo ako balon... vytláčali z nej ten vzduch, ale to sa cím dalej tým viac nafukovalo, až nakoniec sa nám zadusila...potrebovala by som prosím vás ak ste o niečom takomto počuli aby ste mi napisali, velmi by som bola rada a este viac by ste mi pomohli, keby som vedela chorobu, ktorá toto zapríčinila, chcem vedieť ako sa to vlastne mohlo stať...pomôže každá odpoveď...vopred dakujem
andrea2104
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 19. Feb 2014, 21:02

Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron