[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - epilepsia u psikoch

epilepsia u psikoch

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

epilepsia u psikoch

Poslaťod patriciadrugdova » 5. Dec 2013, 12:26

dobry den,mam trojrocnu sucku,ktora je na mne dost naviazana,pred dvoma tyzdnami sa mi narodila dcerka a po prichode domov o tyzden na to dostal moj psik epilep.zachvat!chcela by som sa opytat,ci mi neviete povedat ci to moze mat suvis s tym ze ziarli,abo ze sa citi byt druhorada??moze to byt len jednorazova zalezitost??mam o nu strach!dakujem
patriciadrugdova
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 5. Dec 2013, 12:06

Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron