[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Vypadaná srsť

Vypadaná srsť

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

Vypadaná srsť

Poslaťod Jane » 26. Feb 2012, 11:16

Dobrý deň,
chcela by som poprosiť o nejakú radu ohľadom srsti môjho psíka.
Už je to asi trištvrte roka odkedy som si všimla na mojom krížencovi, že na zadných labkách, na stehnách, má zozadu lisé miesta. Išla som k veterinárovi a ten mi povedal, že to môže byť hormónmi a že to mám nechať tak a len to pozorovať, či nenastanú zmeny. Zmeny nastali len také, že na pravej nožičke sa to zlepšilo, už to nie je tak viditeľné ale na ľavej je stále lisé miesto stále v rovnakom rozsahu. Neobjavuje sa to nikde inde len na tých labkách. Má síce už 5 rokov ale nemám pocit, že by to malo byť kvôli veku...
Neviete o niečom, čo by mu pomohlo? Čokoľvek...
Jane
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 26. Feb 2012, 11:02

Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron