[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - šteniatko skoro odobrané

šteniatko skoro odobrané

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

šteniatko skoro odobrané

Poslaťod Bekina » 13. Júl 2011, 7:39

Dobrí deň
Potrebujem sa poradiť ohľadne môjho 5 týždňového aj 4 dňového šteniatka šicu.
Stále si škriabe uško pri tom kňučí,má suchý ňufáčik a akokeby zapálený análny otvor . ale to som si neni istá.
Tá chovateľka nám ju dala skoro ja som si to nerátala a až doma som zistila aká je ešte mladunká môže jej toto skoré odlúčenie spôsobiť ťažkosti aj v budúcnosti?? Mohla by v násletku skorého odlúčenia dokonca zahynúť? Alebo by sa mohli objaviť problémi z imunitou?
Na internete som sa dozvedeľa že šteniatka sa odoberajú v 6 týždňoch jedna paní čo má kokeršpanieľku zase tvrdila že až od 8 týždňoch.čo je na to pravdy??
Papať nám povedala chovateľka že je bez problémové že suché granulky spapá bez problemov a ako sme prišli domov dala som jej troška a keď to začala papkať začala sa aj drhnúťdala som jej tam trošku vlažného mliečka to zabralo a spapala to . neviem čo jej mám dávať ešte papať mám ju dokrmovať mliekom pre psy?
Mala by som z malou navšíviť veterinára ? Ďakujem vám pekne vopred .D :neviem:
Bekina
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 13. Júl 2011, 7:36

Re: šteniatko skoro odobrané

Poslaťod majkljibb » 13. Júl 2011, 19:45

takze po 1. ta co vam predala 5tyzdnove steniatko nieje chovatelka ale daka bezohladna osoba
po 2. steniatka sa beru od 2mesiacov hore do 2mesiacov potrebuje starostlivost matky
a nepodavaju sa granule ale mlieko v materskej flaske ked uz mate take male steniatka
ja som mal stena 2tyzdnove ale z dovodu ze ich chceli utratit a krmili sme ho mliekom
po 3. ano je aj moznost ze to na steniatku nieco v buducnosti zanecha mozno nebude chciet daco konzumovat,mozno bude chudsie,mozno bude mat slabsie kosti,svalstvo atd
po 4. ano je sanca ze uhinie ale ako som povedal podavajte mlieko

:!: :!: :!: po 5. chojte k veterinarovy ale toto by som bral skorej hned ako prve co treba spravit ak chces aby prezilo :!: :!: :!:
Americký stafordšírský teriér
Obrázok
Obrázok užívateľa
majkljibb
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 9. Máj 2011, 5:55
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: šteniatko skoro odobrané

Poslaťod sidy911 » 24. Júl 2011, 8:54

Ja kupim vzdy granulky stenacie a zalejem ich vodou nech napucia a to im davam papkat ked maju 4-5 tyzd,nie suche mozu sa zadrhnut,a samozrejme misku s vodou,usko si skrabka mozmo ma svrab v usku stacia kvapky do uska kazdy veterinar ma a co sa tyka zadocku moze mat zapaleny bud zo hnaciek alebo nie je odcerveny staci tiez u veter.kupit bud sirup,pastu alebo tabletu, drzim labky. :D
sidy911
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 24. Júl 2011, 8:43

Re: šteniatko skoro odobrané

Poslaťod bebe451 » 21. Júl 2012, 11:37

Potrebovala by som súrne niekoho v okolí Levíc kto má fenku, ktorá kojí...mám tri šteniatka ridgebackov, mamina bola operovaná mala torziu žalúdka a šteniatka majú 21 dní, nechcú prijať sušené mlieko Royal canin, potrebovali by ešte materské mlieko, ale mamina už nemá. Každú chvílu chodíme k veterinárovi aj na výživy ale ak nepríjmu sušené mlieko je to veľký problém a môžu zomrieť. Prosím o pomoc.
bebe451
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 20. Júl 2012, 18:30


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron