[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Labrador agresívne útočí

Labrador agresívne útočí

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

Labrador agresívne útočí

Poslaťod lamp » 7. Feb 2011, 14:22

Ahojte,
mám problém. Máme čistokrvného labradora, ktorý má 2 roky aj 4 mesiace. Žije s nami (ja, priateľka) od malička. Pravidelne s nim chodíme k veterinárovi (očkovania, odčervnenia, celková zdravotná starostlivosť). Doteraz s nim neboli žiadne problémy.
Od minulého týždňa sa začal zvláštne chovať (agresivita, nepokojnosť). Najskôr začal vrčať na priateľku. Nepomáhali ani napomenutia ani tresty. Prerástlo to do agresívneho šťekania až útokov. Správa sa úplne nepríčetne, ako keby ju ani nepoznal a útočí po krku. Keby som ho nezastavil, nechcem vedieť čo by sa stalo. Predsa je to 30 kg pes. Príznaky začali úplne z ničoho nič. Ráno sa snim ešte hrala ako vždy a behom pár minút začal robiť toto. Stav sa každým dňom zhoršuje a momentálne je už agresívny na všetkých okrem mňa. Bolo pri ňom asi už 6 ludí, ktorých pozná a robí to aj na nich. Musím ho mať zavretého v ohrade.
Posledné obdobie sa nič nezmenilo v jeho okolí čo by to mohlo spustiť. Bol som aj u 2 veterinárov, prečítal x-fór a jediné čo mi vychádza je dať ho preč.
Berieme ho ako člena rodiny ale na druhej strane nemožem riskovať že sa niečo stane. Vraj raz za čas takto labradorovi "prepne"
Čo si o tom myslíte? Nestretli ste sa s podobným prípadom?
Ďakujem za každú radu
lamp
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 7. Feb 2011, 13:58

Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron