[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - sterilizácia a cysta v mezentériu

sterilizácia a cysta v mezentériu

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

sterilizácia a cysta v mezentériu

Poslaťod mishulik23 » 27. Dec 2010, 23:34

Dobrý deň,
máme dvojročnú fenku, ktorú sme dali sterilizovať. Po čase sa však opäť začala hárať, tak sme s ňou boli u veterinára, ktorý ju musel opäť operovať, lebo jej tam ostalo kúsok vaječníka. Po cca. pol roku začala znovu hárať. Neviem, čo si mám o tom myslieť, lebo po dvoch operáciách by to už mala mať v poriadku. Známa mi povedala, že po sterilizácii sa môžu vyskytnúť cysty v mezentériu. Preto by som sa chcela opýtať, či je možné, že krváca kvôli cyste a či je to nebezpečné pre psa, alebo aké môže mať takáto cysta následky?
Ďakujem za odpoveď
Obrázok užívateľa
mishulik23
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 27. Apr 2008, 19:03

Re: sterilizácia a cysta v mezentériu

Poslaťod Katka2641997 » 28. Dec 2010, 18:58

ahoj.skús íst tomu istému vetovi čo ti povie.ak nic tak chod druhemu.
Katka2641997
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 4. Aug 2010, 14:43


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia