[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - krvavé kvapky

krvavé kvapky

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

krvavé kvapky

Poslaťod Monička » 28. Nov 2010, 12:09

Dobrý deň,
chcela by som sa na Vás obrátiť s jedným problémom môjho psíka.Mám 4 ročného bernského salašníckeho psíka-Bennyho. Asi mesiac pozorujeme krvavé kvapky na koberčeku kde spáva a aj na terase.Zistili sme, že tie kvapky sú z penisu. Samozrejme sme zavolali veterinára, pretože sme sa veľmi zľakli, keď sme si na internete prečítali, že to môže byť ochorenie nazývané tiež krvomočenie. Lenže veterinár nás ubezpečil, že túto chorobu náš Benny nemá, pretože by nebol taký aktívny. Benny totiž vôbec nezmenil svoje správanie, ani nestratil chuť do jedla. Doktor mu nasadil antibiotiká: Augmentin.No zatiaľ čo bral lieky, žiadne kvapky sme nenašli, ale akonáhle ich dobral, znova sa objavili asi po 3 dňoch od poslednej tabletky.Tak nám doktor predpísal ďalšie.No znova sa zo zopakovalo-po poslednej tabletke sa objavili krvavé kvapky. Teraz dobral už 3. balenie liekov a dnes sme opäť objavili krvavé kvapky. Už sme zúfalí.
Chcela by som Vás poprosiť o radu.Lebo sa bojíme, že teraz, keď prichádza zima, sa to len zhorší.

Ďakujem veľmi pekne.

Monička
Monička
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 28. Nov 2010, 11:52

Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť