[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Herpesvírus

Herpesvírus

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

Herpesvírus

Poslaťod leonsep » 2. Nov 2010, 13:35

Dobrý deň,
chcem poprosiť o radu, mám dve fenky mopsa- sestry, ktoré sú neustále spolu, fenky majú 3 roky a jedna mala vlani šteniatka. Vo vrhu ich bolo 5, boli zdravé a krásne, no chcela by som aby aj druhá mala aspoň raz šteniatka, no po troch neúspešných pokusoch o zakrytie som dala urobiť vyšetrenie na herpes vírus, kde mi prišiel pozitívny výsledok a teraz sa bojím, či nie je riziko ju dať nakryť, napriek vakcinácií, či mopsinke nehrozí nejaké riziko a ako je možné že jej sestra nemala problém? Vie mi niekto poradiť?
Ďakujem za akékoľvek príspevky.
leonsep
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 17. Máj 2007, 18:35

Re: Herpesvírus

Poslaťod leonsep » 4. Nov 2010, 11:47

takže po preštudovaní všetkých dostupných informácií som prišla na to že je to riziko takže nenakrývať radšej...
leonsep
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 17. Máj 2007, 18:35

Re: Herpesvírus

Poslaťod Lucka1 » 20. Nov 2010, 21:58

Radšej asi nenakrývať.
Lucka1
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 26. Okt 2010, 14:06


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron