[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Veterinár mi usmrtil Maltézáka,čo s tým?

Veterinár mi usmrtil Maltézáka,čo s tým?

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

Veterinár mi usmrtil Maltézáka,čo s tým?

Poslaťod Duches » 30. Aug 2010, 11:15

Malo to byť bežné ošetrenie zubov.
Po anestéze som zobral domov psíka a asi o 14.oo.
Začala sa preberať až o 22.00 ,dostala krče zaskučala a bolo po nej.
Bola to zdravá 4 ročná fenka Maltézáka.
Čo s tým?.. Takýto veterinár by nemal mať asi licenciu,zrejme ju predávkoval...
Duches
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 30. Aug 2010, 11:03

Re: Veterinár mi usmrtil Maltézáka,čo s tým?

Poslaťod martinkkka22 » 31. Aug 2010, 23:41

Ahoj...nam sa stalo presne to iste..veterinar z Velkych Kostolian nam robil fenke maltezačke cisarsky rez a predavkoval ju anestetikami a zomrela nam....Mama sa tam bola s nim hadať a vratil nam peniaze za zakrok....
Jedine isť sa tam sťažovať a požadovať finančnu nahradu..ak nebude chcieť, psika treba dať na pitvu, zistiť presnu pričinu umrtia, popripade vyskusaj zavolať na veterinarnu spravu, aby ti dalej poradili..
Uprimnu sustrast a drzim palce :(
martinkkka22
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 13. Máj 2009, 23:22

Re: Veterinár mi usmrtil Maltézáka,čo s tým?

Poslaťod Duches » 8. Sep 2010, 23:10

Ďakujem za príspevok!
Duševná ujma sa asi vymáhať nedá u nás.
Peniaze nám vrátil,ale si myslím ,že by mal platiť bolestné ,najmä deťom.
Duches
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 30. Aug 2010, 11:03


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia