Antikoncepcia u psa

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

Antikoncepcia u psa

Poslaťod Klaudia95 » 30. Jún 2010, 22:08

ahojte chcem sa opytat mam fenku aj samca mops. fena mala 2x cisarsky rez.... pri narkoze musi pouzivat slabsiu Domitor. tak namiesto sterilizacie som sa rozhodla fene podavat pomocou injekcii antikoncepciu 5-6 mesiacov. ale veterinar povedal ze su aj negativa ze moze dostat zapal maternice a ssterilizaciu jej musia spravit tak či tak. tak otazka je ako sa prejavuje zapal maternice?? viem ze vitokom ale ako este??
Klaudia
Obrázok užívateľa
Klaudia95
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 3. Mar 2009, 21:12

Re: Antikoncepcia u psa

Poslaťod luckyA » 23. Júl 2010, 2:19

Poviem ti , nerob to . Mne sa dostal maly xxxxxx bastard z dediny do volieri v noci ku haravke (netusim ako ) a nakryl . Bola so nutena podat horm. injekcie . Cele ma to stalo asi 75 eur . Psice hrabalo , , nic sa jej nechelo , neposluchala , bola pojasena , trhala veci a utekala . Kedze mame fenku bez PP a v dedine vela psov , rozhodlaom sa pre kastraciu . Ked som si po zaroku prenu prila veto mi povedal ze jej musel vybrat maternicu celu , pretoze tam mala obrovsku cystu , zahnisanu , ktora mohla kedykolvek prasknut . prislo by sa nanu jednine ak by sa robilo Sono a povedzme si , kto dava robit psom preventivne SONO ? c&sta sa viaj mohla vytvorit , lebo sa porusila horm. injekciami hladina hormonov
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41

Re: Antikoncepcia u psa

Poslaťod Katka2641997 » 4. Aug 2010, 14:51

Aj ja by som ju dala radšej steriizovať.S mojej skusenosti.posting.php?mode=edit&f=34&p=27712#
Katka2641997
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 4. Aug 2010, 14:43


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron