Pomozte mi!!

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

Pomozte mi!!

Poslaťod Nikola Andilova » 6. Mar 2010, 16:12

Dobry den chcela som sa spitat mam 6 rocku papierovu fenku Zlateho Retrievra a este namala steniatka chceme ju dat nakryt ale ked sme boli vonku zo psikom s ktorym by sa mala sparit tak sa len onuchali a vobec sa nehrali spolu, moze to byt tym ze ona ma 6 a on 3 roky? Dnes zacala prvy den harat a cely mynuli tyzden pri venceni ked sa mala hrat zo psami tak bola podrazdena a psi ju uz asi citili a niektory po nej skakali a bola znich nervozna a podrazdena tak teraz neviem co mam robyt? Ci sa bude chcet parit alebo nie a co by bolo lepsie zobrat psika aby sa parili u nas ked uz ma takyto problem aby sa ona citila lepsie alebo ju zobret k psikovi domou? a ktore dni je to najlepsie ich dat parit aby to vyslo? za odppoved vopred dakujem :)
Nikola Andilova
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 6. Mar 2010, 15:58

Re: Pomozte mi!!

Poslaťod luckyA » 23. Jún 2010, 23:18

Fenka reaguje uplne normalne . Z tvojho prispev mi nieje jasne , v ktory den ste kryli. Kryje sa vatcinou okolo 10-teho dna , krycie dni trvaju cca 4 dni ( v tedy suka pripussrti psa ) predtym je odmietava . U kazdej suky je to vsak individualne , preto ak si nieste isty chodte radsej k vetovi a ten vam vypocita podla krvy ktory den je najvhodnejsi . Fenka tieto dni koketuje (ako ktora , tvoja si asi strazi svoju pocestnost ), odhrna chvost psovi aby mal lahsi pristup. Skusila by som sa nakontaktovat na majitelku jej matky ( kedze je s pp nebude to taky problem ) a spytat sa na jej krrytie, graviditu , aby ste vedeli predist komplikaciam , pokial bolo nakryt jej matku nadludsky vykon , tak by som to asi vzdala.
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41

Re: Pomozte mi!!

Poslaťod TARA91338 » 27. Júl 2010, 20:38

Dobry den...Vcera sme boli s nasim steniatkom(zlaty retriever )(2 a pol mesiaca) na dlhsej prechadzke asi 1,7 km......na druhy den sme si vsimli ako trocha kriva a ked sedkela obcas triasla lavou prednou nôzkou.....neviete mi poradit co to moze byt???
TARA91338
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 27. Júl 2010, 20:31

Re: Pomozte mi!!

Poslaťod Katka2641997 » 4. Aug 2010, 14:55

Rýchlo k vetovi !
Katka2641997
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 4. Aug 2010, 14:43


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia