pes nežerie

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

pes nežerie

Poslaťod 1igor1 » 30. Nov 2009, 8:40

Dobrý deň, mám 11,5 ročnú sučku. Z ničoho nič prestala žrať a zvracia takmer všetko čo zožerie. Momentálne už iba pije vodu. Má hnačku a zvratky sú žltej farby. Je už dosť zoslabnutá, pretože má problémy aj s kĺbami. Zatiaľ sa ešte stále dokáže postaviť a chodiť. Čumák má studený a vlhký ako vždy a je aj čulá.
Nemôže to byť podráždený žlčník alebo čo? Mám ešte dve sučky, ktoré nevykazujú žiadné známky ochorenia. Sú mladšie, majú 4 roky.

Ďakujem za každú radu.
1igor1
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 30. Nov 2009, 8:30

Poslaťod 1igor1 » 3. Dec 2009, 11:42

V pondelok som bol u veterinára. Dal jej tri injecie... večer sa zdalo, že je lepšie. V Utorok som bol na kontrolu a dali jej dve injekcie a nejaké antibiotiká v tabletkách. Bohužiaľ sa jej to vracanie znovu vrátilo... Chuť by aj mala, ale neudrží to v sebe dlho. Stále vracia nestrávenú potravu obalenú v žltej pene. Neviem už čo to môže byť. Dnes musím ísť znovu, nech jej konečne urobia RTG alebo sono... :roll: Možno sa nevyhne operácii... len sa bojím, že to už nezvládne :cry:
1igor1
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 30. Nov 2009, 8:30

Poslaťod Janka Macková » 3. Dec 2009, 20:53

...viem ako sa asi cítiš,ja som pred dvomi mesiacmi prežila s mojim psíkom niečo podobné,skôr by som povedala oveľa horšie,pretože mal v sebe jed,už sme si mysleli,že je koniec,ale je to veľký bojovník a svoj boj :victory:,nestrácaj nádej,lebo tá umiera posledná a ešte nedaj psovi
najavo,že si smutný,lebo ver mi,že on to vycíti.
Držíme tľapky a ozvi sa ako to dopadlo.J...:-)))
Obrázok užívateľa
Janka Macková
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 12. Sep 2009, 22:19
Bydlisko: Jelšava

Poslaťod 1igor1 » 8. Dec 2009, 11:18

No takže nechcem to ešte nejako ukvapiť, ale už je o 80% na tom lepšie... Vrátila sa jej chuť do žrania a už od minulého Štvrtku nezvracala :mrgreen: Stolica ešte nie je dobrá, ale myslím si, že už čoskoro bude v poriadku. Jediné čo som urobil, bolo vysadenie antibiotík :)

PS: ďakujeme za morálnu podporu :wink:
1igor1
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 30. Nov 2009, 8:30


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia