Je to len chrípka?

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

Je to len chrípka?

Poslaťod dada12 » 20. Okt 2009, 10:57

Mám problémy so psíkom. Do piatku jej nič nebolo, len si občas šúchala nos po zemi a kýchala.
V piatok bola na prechádzke, počas nej kašlala, ked sme prišli domov, tak jej ostala strašná zima, triaslo ju a nechcela jesť.
Takisto to bolo aj v sobotu, ale pridali sa k tomu horúčky, veľa pila, občas sa jej ťažko dýchalo a triaslo ju.
Od nedele začala jesť viac, ale príznaky ostali. Včera sa nemohla zohnúť k miske, museli sme jej ju dať na stoličku, pravdepodobne ju seklo v krížoch, lebo pomaly aj vstávala alebo si sadala.
Včera popoludní dostala injekcie, po nich bola veselšia, začalo jej aj tiecť z nosa aj toho dosť zjedla.
Dnes má už nos zase upchatý, asi má aj menšiu teplotu, ale zatiaľ už nemá problémy pri dýchaní, netrasie ju, ani tak veľa nepije a vie jesť aj zo zeme. A tiež už nie je taká opatrná pri sadaní alebo vstávaní.
Ráno sa trochu najedla, momentálne spí.
Chcela by som vedieť, či ma niekto s niečím podobným skúseností, lebo ma to dosť zaskočilo, prípadne že či to nemôže byť aj niečo iné.

Toho sa dosť obávam, aj ked ma trochu utešilo to, že po injekcii sa jej uvoľnil nos a zlepšil sa jej trochu stav, takže to môže byť aj to ťažké nachladnutie.A aj to, že momentálne aj menšie jedlo prežúva, predtým ho prehltala, takže by to mohlo byť kvôli tomu, že má niečo v hrdle.

Ale predsa by som bola rada, keby som niečo nepodcenila, doteraz nebola vážnejšie chorá a ani do piatku nemala žiadne iné problémy.
dada12
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 20. Okt 2009, 10:41

Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia