chorý mops

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

chorý mops

Poslaťod Janka Macková » 12. Sep 2009, 23:26

prosím o radu,pichla som psíkovi do krku látku ProMerisDuo/už viem,že sa má dať len na kožu/,pes je malátny,nechce veľmi chodiť,zvracal,2 krát mal krče.U veter.dostal infúziu,injekciu proti krčom a dalej nič.Nevedia ako dlho bude tento stav trvať a či sa vôbec upraví a či to pes vydrží.Troška jedol,aj veľa pije,potom sa ide na chvíľu vymočiť a spí,niekedy rýchlo dýcha.Ako mu mám pomôcť prosííím urýchlene.ϡ.
Obrázok užívateľa
Janka Macková
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 12. Sep 2009, 22:19
Bydlisko: Jelšava

Poslaťod ivana1 » 13. Sep 2009, 17:40

Poslala som mail. Len stále rozmýšľam, prečo pichla pod kožu? Prečo dal veto k tomu ihlu aj striekačku a tak ste to pichla do krku? :( :shock: :cry:
Obrázok užívateľa
ivana1
 
Príspevky: 99
Registrovaný: 1. Apr 2007, 17:20
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Janka Macková » 14. Sep 2009, 17:32

No hej,pichla,veto ma nepoučil,myslela som,že je to nejaký nový prípravok.E-mail som dostala,volala som Vášmu vet.povedal mi názvy tých injekcií,každý pes reaguje na to inak,ale kedˇpôjdem na kontrolu,tak sa to nášho vet.opýtam.Ešte stále je smutný,horšie je že nechce " kakať". :neviem:
Obrázok užívateľa
Janka Macková
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 12. Sep 2009, 22:19
Bydlisko: Jelšava


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia