PES JE MALATNY A NECHCE ZRAT

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

PES JE MALATNY A NECHCE ZRAT

Poslaťod aero » 22. Apr 2009, 8:19

Ahojte prosim o radu , mame psa labradora (fenku) a znicoho nic zacala byt malatna , vsetko co zjedla a vypila tak to vyvratila . Zvratky boli zelenej farby . Bol som snou uz u dvoch veterinarov a kazdy povedal nieco ine , ze vraj ma babeziozu atd. Uz 5 dni dostava antibiotika a kadejake infuzie . Po poslednej navsteve mi veterinar nepotvrdil babeziozu . Ze vraj pri babezioze pes nevracia . Uz mu neverim lebo ma len vycucava z penazi a pes - ziadne zlepsenia . Dakujem .

DIAGNOZA : 23.4.2009 snou isla manzelka k veterinarovi vynadala im a az potom jej racili spravit RTG . Snimok ukazal asi 3cm kamienok v tenkom creve . Hned ju aj operovali a VELICE sa ospravedlnovali!
Hlavne ze som zaplatil 100 euro za zbytocne infuzie a kadejake injekcie +110 euro za operaciu. Mohli ju hned snimkovat a bolo by to lacnejsie ! Ved aj tak im ide len o BIZNIS !!! Ahojte
aero
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 22. Apr 2009, 8:06

Poslaťod luckyA » 29. Apr 2009, 16:32

vies, to mas tak vzdy ..veterinara si treba vyberatn poriadne , nieje pravda ze ten co ma ocenenia je najlepsi
poznam aj veerinara , ktory ma X oceneni , ale je nespolahlivy
vie poradit, ale proste je nedosledny , mojmu psovi odfotil na rtg lavu nohu namiesto pravej .....as potom mu cvaklo , ze som mu hovorila pravu (ale samozrejme zaplatila som si za obe )a pocula som , ze takmer zabil policajneho psa :box:
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41

veterinári - ach jaj...

Poslaťod Ayisi » 4. Máj 2009, 15:02

ja viem o čom hovoríš, no je tažke najsť dobreho veterinara, ale tak nam sa to hadam na 3x podarilo...ked osm prisla na to,ze nas nelieci ale taha z penazi, okamzite som zmenila, samozrejme isla som podla referencii. ale 100 ludi, 100 chutí...je tažke najst toho spravneho...ja sa snazim conajviac nastudovat, aby som s hovadinami nemusela chodit k vetovi
Obrázok užívateľa
Ayisi
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 14. Nov 2008, 16:08
Bydlisko: Basnká Bystrica

Poslaťod luckyA » 4. Máj 2009, 20:55

hej hej ....len us mi kamosi volaju viac asi ako tomu veterinarovy XD
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia