[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - ZAPAL MATERNICE

ZAPAL MATERNICE

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

ZAPAL MATERNICE

Poslaťod janka2302 » 16. Feb 2009, 10:30

CHcela by som sa opytat, ak by mi mohol niekto poradit, moja fenka bola v decembri operovana, mala zapal maternice a vysoke horucky, brala injekcie a nakoniec sme ju museli dat na operaciu, operaciu zvladla uspesne, ale od tej operacie si nosi hracku s ktorou sa nikdy nehrala, a kazde rano ked prideme z vonku skuvina a ide si ju zahrabat, ked jej vyoperovali maternicu moze mat falosnu graviditu, mysli si ze ta hracka je stena, navyse som jej na brusku nahmatala cystu, pri stehu ktory sa jej zahojil, neboli ju to na dotyk, papka aj pije, ale ked ideme vonku vypiska sa a po tretom moceni z nej vypadnu take male kvapky krvi, co to moze byt, dakujem, za odpoved. :o
janka2302
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 16. Feb 2009, 10:24

Re: ZAPAL MATERNICE

Poslaťod Katka2641997 » 4. Aug 2010, 15:12

Jeden deň jej nedajte nič žrať a na noc jej berte vodu.Našej to pomohlo.Poradil to vet.
Katka2641997
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 4. Aug 2010, 14:43


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 3 hostia