hryzie si labky

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

hryzie si labky

Poslaťod natasja » 20. Okt 2008, 15:26

:?: Moja fenka americkeho stafforda si casto hryzie labky, nie labky, tie si skor oblizuje,ale celkovo kocatiny si hryzie na jednom miente az kym nevyhryzie na tom mieste srst a potom to ma zacervenane a oblizuje si to....nerobi to nonstop, ale casto....a neviem co to moze byt nic tam nema, mame ju v byte ...je tmava takze to aj dost vidno ked si to vyhryzie ako keby jej miestami chybala srst.ale len tam kde si to hryzie, inak po tele nic nema, neviete co to moze byt?
natasja
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 20. Okt 2008, 15:15

Poslaťod Raso » 22. Okt 2008, 22:27

cim ju krmite?
Raso
Raso
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 10. Okt 2006, 13:12
Bydlisko: Presov

Poslaťod natasja » 23. Okt 2008, 11:04

krmim ju granulami znacky Kira,avela jej dokupujem rozne maska a davam jej to do granul, najcastesie pedigree ake male sacky.
natasja
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 20. Okt 2008, 15:15

Poslaťod Raso » 23. Okt 2008, 15:40

moze to byt aj potravinova alergia, asi by bolo vhodne vyskusat granule pre psov s potrav. alergiou, tiez zalezi ktore jej "sadnu"

Klasická psia potravinová alergia sa prejavuje nasledovne:

* Okusovanie nôh
* Škrábanie sa na boku a za ušami
* Začervenalé ucho
* Chrasty
* Hnačky
* Vypadávanie srsti a strata lesku
(Nikdy sa neprejavuje alergia so všetkými znakmi naraz ale postupne.)
Raso
Raso
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 10. Okt 2006, 13:12
Bydlisko: Presov

Poslaťod natasja » 23. Okt 2008, 17:42

a ktore su granule protialergicke? myslim aka je dobra znacka? ona ma len ten jeden prejav, to ze si ohryza labky, prevenciou je niekedy ze jej dame nahubok aby sa ukludnila, inak hnacky nema ibas ked zje nejkae kuracie kosti, ale to sa jej snazime nedavat.moze to byt aj nieco ine okrem tej stravy?
natasja
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 20. Okt 2008, 15:15

Poslaťod Raso » 23. Okt 2008, 21:31

napr. Trainer Fitness, alebo od Hills aj Purina ProPlan DRM, First mate fish & potato, je toho dost na trhu.
Moze to byt aj ine, za veterinarom ste neboli?
Raso
Raso
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 10. Okt 2006, 13:12
Bydlisko: Presov

Poslaťod natasja » 24. Okt 2008, 10:33

Nie neboli, lebo smeradi ked ju zaockuje, ona si ho vobec nechce pustit k telu, je to 30kg staffordka, takze mi da zabrat ku udrzat, neviem co ho tak neznasa ale uprimne on na to ze je veterinar si nevie vobeck nej najst cestu....z dialky na neho vrci, a neviem ako by sa jej na to pozrel. k nikomuneni taka iba knemu.
natasja
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 20. Okt 2008, 15:15


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia