Mäkké ušká

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

Mäkké ušká

Poslaťod dogsite » 4. Dec 2007, 12:40

Viete mi poradiť z čoho to môže byť? Mám 8 mesáčnú bullterrierku a niekedy jej nestojí jedno uško. Druhej ktorú mám už sa postavili ušká keď mala 3 mesiace a má aj dosť tvrdé tak ako má byť. Je aj tak že týžďeň jej stoja velmo pekne ani sa nesklopia a niekedy hej. Jedno uško má hnedé a druhé biele a to hnedé uško protestuje stále. Tak neviem z čoho to môže byť. Ak má niekto s týmto skúsenosti,tak prosim poradte mi. Lebo aj na výstave sme mali s týmto problém. Diki pekne
Bullterrier FoReVeR
Obrázok užívateľa
dogsite
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 14. Sep 2007, 13:26
Bydlisko: Rimavská Sobota

Poslaťod Fraga » 4. Dec 2007, 14:39

Myslím, že o ušiach tu už bola reč o podlepovaní aj o vitamínoch skús pohľadať v témach....
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Poslaťod dogsite » 4. Dec 2007, 14:56

No veď práve to,že my sme už vyskúšali,tyždeň stojí a potom sa sklopí
Bullterrier FoReVeR
Obrázok užívateľa
dogsite
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 14. Sep 2007, 13:26
Bydlisko: Rimavská Sobota

Poslaťod Zolo » 4. Dec 2007, 15:01

Ako je na tom so zubami? Výmena, kompletnosť... Možno na prvý pohľad nesúvisí, ale v 8 mesiacoch by som nebol prekvapený práve súvisom...
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod dogsite » 4. Dec 2007, 15:33

Zubky má komplet vymenene.
Bullterrier FoReVeR
Obrázok užívateľa
dogsite
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 14. Sep 2007, 13:26
Bydlisko: Rimavská Sobota

Poslaťod Zolo » 4. Dec 2007, 17:28

Dávno? Ak nedávno, tak sa asi doplní minerálna rezerva a malo by to byť v poriadku. Samozrejme, ak je v poriadku chrupavka. Nevieš, nebol jeden z rodičov zaťažený mäkkým uchom?
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod ...repr^zent » 5. Dec 2007, 0:09

Das si hladat uplne hore ikona s lupou, zadas slovo, usi, uska,.. a najdes napriklad: http://www.chovatelia.sk/forum/viewtopi ... hlight=usi a ine.. :wink:
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod zuzupes » 5. Dec 2007, 7:56

Ja si myslim ze to prelepovanie treba robit ovela dlhsie. nasa mala lepene usko minimalne mesiac v kuse, chudatko. ale stoji. no je pravda, ze ak je chrupavka dako poskodena alebo neni tak silna aby ho udrzala, uz s tym nic nenarobis. skus ten cisty kolagen - Kolafit - v lekarni. jednu kocku kazdy den aj tri mesiace vkuse a stale lepenie uska. ahoj
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia