čistenie ucha borovou vodou

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

čistenie ucha borovou vodou

Poslaťod dogsite » 10. Okt 2007, 13:36

Ahojte....................vedel by mi dakto poradiť,že ako treba čistiť šteniatkam uško borovou vodou? Dakujem
Bullterrier FoReVeR
Obrázok užívateľa
dogsite
 
Príspevky: 37
Registrovaný: 14. Sep 2007, 13:26
Bydlisko: Rimavská Sobota

Poslaťod Eva K. » 10. Okt 2007, 16:59

Ja čistím len papierovou vreckovkou, ale v lete, keď je moc teplo používam na vyplachovanie Otifree. Mám dlhoušatého psa. Moja našťastie drží a dá si čistiť uši.
E+E
Obrázok užívateľa
Eva K.
 
Príspevky: 122
Registrovaný: 12. Sep 2007, 12:46
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Fraga » 10. Okt 2007, 18:45

Ja som kupila na uši Johnatana, ale často ho nepoužívam, resp. ne tak ako je napísané. Keď ho už dám, tak ho odtial aj poutieram nenechávam na samovoľné vytekanie. Moji šušni majú vždy za tatru zeminy v uškách, nakoľko sa stále rýpu v záhrade, tak isto aj weimaračke čistím, keď sa robí STK tak sa robí u všetkých naraz. Všetci poctivo držia :wink: Raz za čas ale idem vetovi, on nastrieka zvláštnu penu, neviem ako volá ale psisko mi po nej voňal jak pánska kolínska ešte niekoľko týždňov myslím tak 3-4 tyždne... :lol:
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Poslaťod zuzupes » 11. Okt 2007, 12:23

ja nalejem borovu vodu do usiek poriadne pomrvim uska v prstoch a psik si okamzite trasie hlavou a vsetko je pofrkane ale uska ciste. robim podla potreby
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia