Moj psik ma po sebe fľaky

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

Moj psik ma po sebe fľaky

Poslaťod Gabrielocka1 » 30. Jún 2007, 11:37

Mojmu psikovi vypadava srsť, ale nie rovnomerne ale su po nej flaky. je to sucka ktora ma 3 measiace a rasa je srnci ratlik. moze to byt nejaka choroba? co mi odporucate???
Gabrielocka1
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 30. Jún 2007, 11:14
Bydlisko: SIRK 172 04964

Poslaťod dexter13 » 30. Jún 2007, 12:56

..zajst k vetovi :wink:
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 414
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod zue » 3. Aug 2007, 8:46

Ahoj, az teraz som sa nahlasila do fora, koli Tvojmu problemu.
Zaujima ma, ci si bola u vet a co Ti povedal. U nas je to totizto pomerne bezny problem (nie som na SVK) u psov, najma v letnom obdobi. Vola sa to "hot spots". Ked si to vygooglujes, zistis, ze je to pomerne bezne. Moze to byt od tepla, od stresu, nervozity, moze to prist len tak. Pokial sa flaky vyskytnu v miestach podpazusia, koli nedychavosti a stalemu olizovaniu zvyknu aj mokvat. Existuju na to pripravky, ktore problem rychlo a jednoducho vyriesia.
Jeden z mojich Jack Russellov to ma akurat tiez, uz som nastupila liecbu a viditelne to po par dnoch ustupuje.
zue
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 3. Aug 2007, 8:41

Poslaťod Gabrielocka1 » 4. Aug 2007, 11:29

Dakujem za tvoju spravu. my sme s nim neboli u veterinara, moj kamarat to mal tiez a veterinar mu povedal ze to moze byt od toho ze je odvapneny, rastu mu zubky. davala som mu tablety vapnik, a za tyzden mu to zmyzlo. aky pripravok pouzivas?
Gabrielocka1
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 30. Jún 2007, 11:14
Bydlisko: SIRK 172 04964


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia