vracanie

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

vracanie

Poslaťod Silviag » 1. Jún 2007, 11:10

Ahojte, mám taký malý problém, včera som bola s mojim psom yorkshirskym terierom u zverolekara kvoli tomu ze celu noc prevracal a mal hnacku. Dal mu nejake antibiotika a povedal ze ked bude vracat aj cistu vodu ktoru mal nakazanu pit vcera a byt na diete tak musi ist na infuziu. Lenze dnes len raz nieco vyvratil a zatial je v poho. Ja ho nechcem nechat na infuzii u lekara tak preto sa pytam na radu ako postupovat popripade ako mu ukludnit zaludok a tak. Ma len pol roka...dakujem pekne.
Silviag
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 1. Jún 2007, 11:01
Bydlisko: Partizánska 11, 901 01 Malacky

Poslaťod Michaela » 1. Jún 2007, 13:59

a nepovedal ti veterinar co mu je? lebo ak zvracia a pojde na infuziu ide o parvovirozu a v tomto to netreba podcenovat.
Michaela
 
Príspevky: 267
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Silviag » 1. Jún 2007, 14:06

On mi vlastne povedal ze je proti vsetkemu ockovany a ze by tu virozu nemal dostat ale pre istotu mu dal tie antibiotika a dnes mam ist s nim na kontrolu. Ale na nom nie je vidiet ze by mu daco bolo, lebo stale robi zle a akurat ze nechce skoro vobec pit a trolinku zozral uvarenej ryze s mrkvickou..uvidim ci to zase vyvrati..ak hej tak co? myslite ze si ho tam veterinar necha?
Silviag
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 1. Jún 2007, 11:01
Bydlisko: Partizánska 11, 901 01 Malacky

Poslaťod Michaela » 1. Jún 2007, 18:12

aj ked je ockovany moze dostat ja pomaham v utulku a ak nechce pit tak je to dost zle. my sme mali steniatka zaockovane a aj tak neprezili ale to bolo cez zimu neviem ale vzdy ochoreju cez zimu je to cudne nie?
a robili mu testy co to ma?
Michaela
 
Príspevky: 267
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Silviag » 4. Jún 2007, 8:51

no testy mu nerobil len povedal ze chytil virus proti ktorwmu nie je zaockovany ako napr. u nas chripka...tak mu este dal jednu injekciu a potom mi dal domov tabletky aby sa vyliecil a mozem povedat ze teraz cez vikend uz pekne zral a aj sa napil co som videla. Blazni a robi zle takze dufam ze bude v poriadku a uz konecne nevracal....som rada.
Silviag
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 1. Jún 2007, 11:01
Bydlisko: Partizánska 11, 901 01 Malacky

Poslaťod Michaela » 4. Jún 2007, 11:02

tak to je super :D
Michaela
 
Príspevky: 267
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia