anglicky kokerspaniel...kastracia

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

anglicky kokerspaniel...kastracia

Poslaťod p.j.Jack » 26. Sep 2006, 15:25

mam 3,5 rocnu fenku kokra a pred 4,5 mesiacmi mala tazky cisarsky porod.Pri cisaraku uz nebol cas na kastraciu,tak jej vet vsetko ponechal,tak ako ma byt.Fenula sa pekne zotavila a dnesnych dnoch hara.
Co ma ale trapi je ,ze smuti za psom a dalsi vrh nam veterinar nedoporucuje.Chcela som to riesit kastraciou,ale idu take flamy ,ze ak fenka mala uz stenata a je potom vykastrovana,uz nemoze pocat(co je janse),ale jej pud stale bude.....viete mi niekto poradi?....ci mate skusenosti....prosim piste....dakujem
p.j.Jack
p.j.Jack
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 26. Sep 2006, 15:09
Bydlisko: Gbely

Poslaťod Hosť » 3. Okt 2006, 15:55

... asi ťažká otázka.... skús prediskutovať aj na iných stránkach( napr. www.drobnochov.sk) , alebo rovno s nejakou chov.stanicou, poprípade veterinárom.... nepomohla som :cry: my mame kokrika - psa
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 3. Okt 2006, 15:58

... asi ťažká otázka.... skús prediskutovať aj na iných stránkach( napr. www.drobnochov.sk) , alebo rovno s nejakou chov.stanicou, poprípade veterinárom.... nepomohla som :cry: my mame kokrika - psa
ale ked sa nad tým zamyslím, tak smutná možno bude, no tým sa netrap, može si nejakého najsť, len s tým, že už nebudú mať potomkov.....
Hosť
 


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia