ALAVIS alebo PROENZI

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

Poslaťod zuzu » 4. Dec 2005, 20:58

Ashley ja s nou chodim aj tak...ale len ked je trosku teplejsie nie -20...je strasne zlatucka
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Ashley » 4. Dec 2005, 21:51

Potom super. Mala som možnosť sa starať o yorkov a podla mna sú moc zlatý. Pokial ide o prehnané štekanie je to vec názoru a výchovy. Ten havo ja s PP?
Ashley
 
Príspevky: 79
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Poslaťod ankous » 4. Dec 2005, 23:46

[quote="Ashley"]Zuzu to chceš byť z havom celú zimu doma? Myslíš že to je rozumné? V budúcnosti ti prechladne hned ako zafúka vietor. Chceš radu? tak nájdi akýkolvek malý svetrík hoci aj po panenke a chodte sa aspoň na 5 minút prejsť.
Pravda. Len aj tak by som psika naucila na macaci zachod. Ved niekedy staci ked vylezie na balkon. Zvlast ked je vonku vela snehu.
Ashley - nemozes porovnavat akitu s yorkom.
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 138
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod zuzu » 5. Dec 2005, 16:45

ved ta mala nema ani proriadne srst a ked nechcem aby mi hned ochorela tak to radsej pockam do jari!kedze s nou povodna majitelka nechodila vonku tak neni vobec zvyknuta...ked sa tak hlupo narodila do zimy trubka mala :)
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod zuzu » 5. Dec 2005, 16:51

Ashley nie nie je s papiermi, ale tatino jej mal ona ma len ten preukaz o ockovani...ale mne to vobec nevadiii hlavna vec te je :lol: myslite ze steniatka maju pit mlieko?myslim kravske...Vdaka
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod ankous » 5. Dec 2005, 23:59

:lol: Podla nazorov inych chovatelov by steniatko nemalo pit kravske alboe sojove mlieko. Mlieko sa dava steniatkam aby ziskavali prirodny vapnik. Avsak ako vieme dnesne priemyselne mlieko neobsahuje tolko vapnika kolko by malo a dokonca uz ani syry nie su to co byvalo. :wink: Ja ked som mala :lol: /moja Rituska/ steniatka tak pili mlieko materske a potom ked presli na tuhu stravu tak radsej som im davala vapnikove tablety. Z mlieka hnackovali a syr dostavali iba ako maskrtu.
Vyskusaj mlieko ale ked ti bude hnackovat okamzite prestan. Nedavaj plnotucne lebo aj z vela tuku moze hnackovat. Napr. Mojim staci trochu mastnejsie maso a hned maju riedsie hovno. :wink: Toto je moj nazor. Iny ti moze napisat nieco ine. Vyskusaj a uvidis. 8)
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 138
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod zuzu » 6. Dec 2005, 17:50

Ankous vdaka za tvoj nazor, ja mojej masenke tiez nedavam mlieko teraz ma dost problemov vykakat sa aj bez neho chudatko :cry: uz tri dni nekakala a ked to pride tak radsej zaspi akoby sa mala trapit trubka...ale potom to bude este horsie :cry:
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod ankous » 7. Dec 2005, 0:03

Zuzu - zdravy pes sa vykadi aspon raz za den. Ak sa to nestane davam nieco z coho mam istotu ze bude urcite kakat. Moze si privodit problemy. Takze sa postaraj o to aby kakalo kazdy den. :wink:
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 138
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod zuzu » 7. Dec 2005, 15:29

ankous ved ja viem ze nie je celkom zdrava :( a co ma robit podla teba?uz je to sice lepsie ale stale nie 100 percentne...vraj jej ma dat biely jogurt a hned sa vykadi.. :lol:
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod ankous » 7. Dec 2005, 22:50

zuzu píše:ankous ved ja viem ze nie je celkom zdrava :( a co ma robit podla teba?uz je to sice lepsie ale stale nie 100 percentne...vraj jej ma dat biely jogurt a hned sa vykadi.. :lol:


Ano, vyskusaj to. Daj jej vsak iba jeden na den. Potom cakaj a ked nic tak na druhy den vyskusaj nieco ine napr. mastne maso. Avsak potom uz neotalaj s navstevou veterinara. Aj ked ja uz mam vyskusany aj Gutalax ale na starsom psovi nie na steniatku. Ozaj, co vlastne papa tvoj chlpacik :?:
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 138
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod zuzu » 8. Dec 2005, 17:17

ankous my sme boli u veta uz v sobotu a povedal ze je to zmenou prostredia a vcera sme boli zase a ten fulo az TERAZ zistil ze ma upchate analne zlazy ci vacky ci jak sa to vola...tak jej to vycistil a vcera uz bolo super...vykadila sa bez problemov...takze uz je nastastie dobre :lol: a co papa?no papa granulky pre steniatka ale musime jej aspon raz do tyzdna navarit kuracinku s cestovinami lebo niekedy si zmysli ze nechce granule ani nic ine...a ked nechceme aby umrela od hladu :) tak jej musime dat kuriatko (samozrejme nekorenene) :lol: a samozrejme vodu...a co papala ta tvoja/tvoj?
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Miriam » 9. Dec 2005, 0:39

zuzu,ak by mala tvoja maličká opäť zápchu,daj jej nie mastné mäso,ale trochu pečienky :?
Miriam
 

Poslaťod zuzu » 9. Dec 2005, 15:13

Miriam pecienku mam na plane robit dneska :lol: ...ale uz to dufam nie je potrebne...zatial to uz ide super :wink: mala sa ma fajne...chuti jej papat vsetkookrem granuli co som jej kupila...papa iba take pre dojciace matky a kojace sa stenata :roll: a tie su teda dost drahe :twisted: ale nevadiii aspon ze jej chuti a je zdrava..ved len o to mi ide nie? :wink:
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Miriam » 9. Dec 2005, 18:45

To je super,že papká a je veselá,tak ako má šteniatko byť :D . To sa nedivím,že nechcela kakať,keď mala plné vačky,asi ju to chúdiatko bolelo,teda nie asi,ale určite :( .Držím palce s miminkom :? A nech robí pekné bobky :lol: :lol: :lol:
Miriam
 

Poslaťod zuzu » 10. Dec 2005, 12:00

Miriam vdaka :lol: pozdravuje ta haw haw :lol:
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

PredchádzajúciĎalší

Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia