ALAVIS alebo PROENZI

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

Poslaťod ankous » 11. Dec 2005, 23:49

Ked ma plne vacky - to vies zistit aj sama. V minulosti ked som mala psa NO tak tiez mal taky isty problem a ten sa smykal po zadku. Vtedy som vedela, ze treba " cistit ", ale ci mal v tom case problem sa vykadit - sorry ale co si pamatam, tak nie.

Moji psy su na granuliach /t.c. Acana/. Pridavam im iba klbovy pripravok. V zime /november az april / dostavaju bravcovu / kuracia im az tak nechuti :? /polievku. Vsetkym trom rozdelim pol litra a su v siedmom neby. Akonahle sa ukaze slniecko a nastanu teple dni papaju ciste granule a pochutinky dostavaju len ako odmenu / kosti, krmne piskoty, ryza , zemiaky, cestoviny....../. No vies, ja mam velkych psov. Ved Max ma este len 3 a pol mesiaca a papa len o 200g menej ako rocna Nasta. Boh chran mu dat menej, niekedy mam pocit, ze to rata. :lol:

Kazdy jedinec reaguje na nieco ine pri rovnakych potiazach. Ty sama vylucovacou metodou zistis co mu robi dobre a co nie. Co ked je to v tych granuliach co mu davas :idea:
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 138
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod zuzu » 12. Dec 2005, 16:03

ankous a a klo to mam podla teba zistit ze ma plne vacky?a ja velmi dobre viem co moze a co nie. tie granulky su urcene pre male steniatka takze v tych granuliach to urcite nie je lebo ich jedla od narodenia :roll: a okrem toho uz jej je dobre..ba priam uzasne, ma sa dobre a je to strasne stastne steniatko takze... :)
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod ankous » 13. Dec 2005, 10:30

zuzu píše:ankous a a klo to mam podla teba zistit ze ma plne vacky?a ja velmi dobre viem co moze a co nie. tie granulky su urcene pre male steniatka takze v tych granuliach to urcite nie je lebo ich jedla od narodenia :roll: a okrem toho uz jej je dobre..ba priam uzasne, ma sa dobre a je to strasne stastne steniatko takze... :)


Zuzu, ja viem ze krmis tym co mas ale ja som myslela na znacku toho krmiva. Velmi sa ospravedlnujem, ze niekedy moje otazky vyzneju tak ,ze toho druheho to len nastve. :lol: Kedze sa situacia obratila tak som rada, ze sa ma super. :lol: Ja sa tiez citim super ked ci uz rodinka alebo smecka je v naprostom poriadku. 8) :wink:

Pamatam si ,ze ked Argo mal potiaze s vackami tak vtedy nepomohla ani vymena zradla. Aby som ho usetrila bolesti tak veterinar mi odporucil aby som ich pravidelne /raz za mesiac/ dala " vycistit " . On mal s tym potiaze po cely svoj zivot. Vedela som, ze ma potiaze vtedy ked som ho videla ako sa smyka po zadku .
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 138
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod zuzu » 14. Dec 2005, 15:12

ankous ona sa smyka po zadku iba vtedy ked sa vykadi :lol: asi aby si ho umyla :? ale to vzdy len chvilocku, predtym ked mala plne vacky tak to robila takmer stale :roll: predtym sme chodili za nou a utierali smuhy od kakov :lol: :P ale teraz je uz dobre...co davas tym tvojim?
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod ankous » 15. Dec 2005, 22:49

Neviem Zuzu naco sa pytas, ale ak na zradlo tak ja davam Acanu.
Bola si s tym problemom u veterinara ? Toto co si napisala moj Argo az take nemal. Ja by som sa opytala veta ci by pomohol vyter z "prdelky". Mozno tam bude aj iny problem ako len plne vacky. Ber to prosim ,len ako moj nazor. Daj vediet co a ako. Zaujalo ma to. :shock:
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 138
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod zuzu » 16. Dec 2005, 15:50

ankous ano chcela som vediet granulky ake im davas...a u veta som s tym bola dvakrat...dnes idem treti krat na kontrolu a asi aj na injekciu...podla toho co povie...ale vidis, podla mna to bolo hlavne v tych vackoch lebo ked jej to vycistil tak uz bolo dobre. A co ta na tom tak zaujalo hm?
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod ankous » 27. Dec 2005, 22:44

Hlavne preto co si teraz napisala : mozno aj na injekciu. Preco? Ako mu pomoze ta injekcia ? :lol: Chovam dlho a ver ze sa este stale ucim. Plne vacky som riesila tak ako som ti uz predtym napisala. Ide mi o to ci existuje este iny sposob liecby resp. ulavy psika od bolesti pri plnych vackoch. :)
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 138
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod zuzu » 28. Dec 2005, 10:42

Aaaale na injekciu ktora sa dava v troch mesiacoch vsetkym psikom! A zvladla ju dobre. Uz sa skoro naucila vyvencit sa vonku aj ked sa to nie vzdy vydari ale snazime sa. Zatial ahoj
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Predchádzajúci

Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia