zly zdravotny stav

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

zly zdravotny stav

Poslaťod zazu » 22. Jún 2006, 15:39

doby den.prosim vas poradte mi niekto.už som zufala.1ročna fena angl.buldoga ma taketo priznaky.leži smutna ma teplotu nič nežere,ako sa postavy vracia hlieny,niekedy ma hlieny aj v stolici.boli sme u vetrerinara,liečil ju už asi dva mes.dostavala najsilnejšie antibiotika na zapal pluc a priedušiek.ma zapal aj v krvy a na rengene mala biele kužky na plucach.už 2krat bola po 2tyždoch liečba ukončena že je jej lepšie ale stale po 3dnoch sa jejstav velmi zhoršil.tretikrat sa liečba antibiotikmi po 2tyždoch neukončila ale napriek tomu sa jej aj počas liekov stav opet zhoršil.robili jej ster z hrdla.v plucach jej našli brušnu bakteriu myslim že sa vola nejako ENTER BAKTERIT.naša jedina možnost bola Sumanet sirup.davavli sme ho 4dni +sirup na vykašlavanie,teraz uplynul jej kriticky druhy tyžden a nejake dni a opät sa jej to vratilo.nedali sme jej už žiadne antiobiotika lebo ich uživala už priliž dlho.
zazu
 

Poslaťod sylva » 22. Jún 2006, 15:53

Tak toto ozaj nie je otázka do fóra. Veď takto Ti nikto nemôže poradiť. Ja by som sa urýchlene obrátila na nejakého odborníka. Neviem, aké sú Tvoje možnosti a odkiaľ si, ale určite to nechaj na veterinára.
sylva
 
Príspevky: 199
Registrovaný: 22. Feb 2006, 12:30
Bydlisko: BA

Poslaťod Hosť » 23. Jún 2006, 21:50

no a kto je odbornik na psov ked nie veterinar?bola medzi 4veterinarmi,ktory maju možnost sa radit medzi sebou a vymysliet niečo vhodne.nevymysleli nič a povedali že jej nemaju čo ponuknut.preto hladam niekoho tu alebo na inej stranke kto by mal podobnu skusenost.alebo aspon nejake riešenie.
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 23. Jún 2006, 22:05

tak napis do veterinarnej poradne.)
je to par riadkov pod ikonkou psy.)))
tak to skus tam napisat a vet. ti odpise :wink:
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 24. Jún 2006, 10:25

Neviem kde ste boli u vetoša, ale každopádne si zoberte psa do Trnavy, Je to sukromná ambulancia sice je to dot drahé ale su najlepsie na slovensku.Ja chodim len tam, hoci dost vela musim cestovat, ale oplati sa to.Hned tam zistia , aký je problém, aspon u mna to bolo tak.a držím Vám palce!!!
Hosť
 

Poslaťod zazu » 27. Jún 2006, 17:31

tuto stranku som našla teraz prvy krat tak som nevedela že tu je aj poradna.ja som len chcela niekoho oslovit či nema podobny alebo rovnaky problem,skusenost.už sme do nej napchali nespočetne množsto antibiotik.jej pečen a žaludok dostal poriadne zabrat a aj tak jej to chuderke nepomohlo.aby som bola presna tak teraz jej skoro nič nieje akurat chrapči ale dojde obdobie ked sa jej velmi pohorši.večer jej nič nieje a rano....teraz jej to prešlo aj bez antibiotik tak som zvedava ako bude dalej.idem skusit tu poradnu
zazu
 


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia