Súrne hnačka

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

Súrne hnačka

Poslaťod Hosť » 28. Máj 2006, 11:15

Prosím o radu. Mám 5 mesačnú čivavku /750 gramovú/. Už tri dni hnačkuje /stolica je mierne hlienovitá s prímesou krvy/. Viete mi poradiť pohotovosť pre psov v BA? Alebo mám čakať do zajtra?Mám jej dať dnes niečo žrať?Ďakujem za odpoveď.
Hosť
 

Poslaťod anitram » 28. Máj 2006, 12:06

Ta krv v stolici nie je dobra, to si uz mal vcera riesit. Neviem ci Svihran v Jarovciach robi aj v nedelu pri takychto pripadoch, tel c. 0905 404 521, popr. http://www.bennett.sk/ , http://www.euvet.sk
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod Martaa » 28. Máj 2006, 12:06

Tri dni je už dosť dlhá doba, jesť nedávaj nič,aby sa trakt upokojil, ale dávaj po kvapkách tekutiny, napr.repíkový čaj.
Veterina s pohotovosťou je BENNETT , Beskydská 10 (pod žel.stanicou), majú aj stránku.
Martaa
 

Re: Súrne hnačka

Poslaťod Hosť » 28. Máj 2006, 12:53

chod do trnav. na veterinu
Hosť
 

Poslaťod Danka » 28. Máj 2006, 13:58

Ďakujem pekne za odpovede.Už som bola u Švihrana. Do 12 má otvorené aj v nedeľu. Dal mu veľmi štiplavú inekciu.Veľmi ho bolela až sa mi pocikal. Jesť dnes nemá nič a dal mu aj výživu ktorú treba rozrobiť s vodou a to má piť namiesto vody. Zajtra sa máme prísť ukázať.Teplotu nemal.Zdá sa, že už je na tom lepšie už je aj živší.
Danka
 

odpoveď

Poslaťod dudo » 4. Jún 2006, 15:16

Viem,že odpovedám neskoro,ale poradím aj ostatním.Dávať piť čaj z dubovej kôry a jesť jedine uverenú ryžu vo vode. Moji psíci ryžu nechcú,ale aspoň po kvapkách čaj z dub.kôry. Ak to nepomôže , tak už len antibiotiká.
dudo
 

Poslaťod duko » 4. Jún 2006, 19:20

daj prášok stulmisan. upokojuje črevá a bude mat chut do jedla.viem o čom hovorim
duko
 

Poslaťod duko » 4. Jún 2006, 19:21

daj prášok stulmisan. upokojuje črevá a bude mat chut do jedla.viem o čom hovorim
duko
 


Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron