[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Entlebušský salašnický pes

Entlebušský salašnický pes

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Entlebušský salašnický pes

Poslaťod mirec817 » 5. Máj 2012, 22:10

Zdravím už dlho si chcem kupiť plemeno Entlebušský salašnický pes len som začiatočnik chcel by som sa opitat niekoho kto ho chová alebo choval akú ma povahu, či je agresivny alebo uštekany a aká je ťažka jeho výchova?
mirec817
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 5. Máj 2012, 21:58

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron